Wonderfruit Festival powróci w grudniu w Siam Country Club w Pattaya

Cudowny Owoc Festiwal ma powrócić w grudniu w Siam Country Club w Pattaya.

W ramach projektu Wonderfruit Festival niedawno ogłosił swój powrót po ponad dwóch latach odwołania z powodu Covid-19 w grudniu tego roku.

Ogłoszenie zostało oficjalnie ogłoszone na jego , stwierdzając, że nie mógł się oprzeć gwałtownemu żądaniu jego powrotu.
Festiwal zaplanowano od 15 do 18 grudnia w Siam Country Club w Pattaya, tym samym obiekcie, co w 2019 roku. Skład artystów, informacje o biletach i inne szczegóły nie zostały jeszcze opublikowane, ale możesz śledzić ich Twitter, Facebook, Instagram dla dalszych aktualizacji.
Wonderfruit Festival zauważa, że ludzie którzy kupili bilet na festiwal w 2020 roku, który został odwołany z powodu działań Covid-19, nadal będą mogli użyć tego samego biletu, aby wejść, chociaż więcej szczegółów na temat tego procesu zostanie prawdopodobnie podanych w przyszłości.

Pattaya News dostarczy więcej informacji na temat tego wydarzenia, gdy się zbliża.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.