Cementowa ciężarówka przewraca się w Chonburi, 51-letni kierowca doznaje poważnych obrażeń

dzielnica Meuang, Chonburi —

Ciężarówka z cementem przewróciła się dziś rano w Chonburi i poważnie zraniła 51-letniego kierowcę.

Dzisiaj, 25 maja, policja z komisariatu Samed otrzymała zgłoszenie o przewróceniu się ciężarówki z cementem w podokręgu Huai Kapi, dystrykt Mueang, Chonburi.

Policja znalazła przewróconą na prawą stronę żółtą, dziesięciokołową ciężarówkę z cementem, podczas gdy 51-letni kierowca Chamnan Rakpinit podobno utknął w nogę i doznał poważnych obrażeń. Uwolnienie ofiary zajęło około 20 minut, która została następnie hospitalizowana w Szpitalu Uniwersyteckim Burapha na leczenie.


Według Pornnipa Chimpali, 49-letniej świadka, widziała ciężarówkę, gdy miała zakręcić, ale stopniowo przechylała się i przewracała.

Początkowo policja Mueang Chonburi przesłucha kierowcę po tym, jak wyzdrowieje.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.