Birmański pracownik budowlany pogrąża się w śmierci w Wielkim Kanionie Chonburi

FOTO: Chonburinews

Dzielnica Mueang, Chonburi —

41-letni birmański robotnik budowlany podobno zszedł z Wielkiego Kanionu Chonburi, aby odzyskać swój posiłek, i rzucił się na śmierć.

Przerażający wypadek miał miejsce dzisiaj, 17 września, o godzinie 1.30 w Wielkim Kanionie Tajlandii w dzielnicy Huai Kapi w dystrykcie Mueang w Chonburi. Pol. Podpułkownik Uthai Abmalee z komisariatu Samed i służb ratowniczych rzucił się na miejsce zdarzenia, aby pomóc robotnikowi budowlanemu, który spadł z kanionu.

FOTO: Chonburinews

Pracownikiem był 41-letni Birmańczyk Kying Ngwe. Doznał wielu poważnych obrażeń w wyniku uderzenia i natychmiast zmarł. Policja i służby ratownicze musiały zjechać po stromym kanionie, aby zdobyć ciało i podnieść je z powrotem.

FOTO: Chonburinews

Pani Narawadee Praphaidechakul, przywódczyni wioski Moo 7, powiedziała lokalnym mediom tajskim, że dzielnica Huai Kapi buduje schody na dno kanionu, aby ułatwić odwiedzającym. Grupa pracowników, w tym ofiara z Birmy, została zatrudniona do wykonania tej pracy, ale powiedziała, że ​​ofiara mogła nie użyć liny zabezpieczającej dostarczonej przez podokręg.

FOTO: Chonburinews

Przyjaciel ofiary, którego nazwisko zostało zatajone przez policję, stwierdził, że dzisiaj jest dzień wolny, ale ofiara powiedziała mu, że wczoraj zapomniał o posiłku na dole, więc udał się tam, aby go odzyskać, co doprowadziło do jego tragicznej śmierci.

Ta sama policja powiedziała, że ​​przesłuchałaby innych pracowników, aby dowiedzieć się, czy twierdzenie jest prawdziwe.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.