Zastępca burmistrza Pattaya sprawdza często ignorowany pas dla wózków inwalidzkich, mówi, że pojazdy będą blokowane lub holowane

FOTO: ข่าวพัทยาPattayanews

Pattaya —

Zastępca burmistrza Pattaya Wuthisak Rermkijakarn odwiedził Soi Paniadchang, aby sprawdzić pas dla wózków inwalidzkich, który został zablokowany przez pojazdy, po wielu skargach osób niepełnosprawnych.

Po tym, jak zdjęcia całkowicie zablokowanej ścieżki dla wózków inwalidzkich stały się popularne w tajskich i angielskich mediach społecznościowycha, grupa policji w Pattaya, media w Pattaya i urzędnicy pod przewodnictwem zastępcy burmistrza Wuthisaka Rermkijakarna udali się dziś, 22 września, na inspekcję miejsca, aby porozmawiać z mieszkańcami i przedstawicielami apartamentu „The Touch”, który podobno pozwolił lokatorom parkować na niebieski pas.

FOTO: ข่าวพัทยาPattayanews
FOTO: ข่าวพัทยาPattayanews

Wuthisak powiedział, że przedstawiciele condo obiecali współpracować z urzędnikami, ale dodał, że jeśli najemcy nadal będą ignorować prawo i parkować swoje pojazdy na pasie, policja w Pattaya będzie musiała podjąć poważne kroki, blokując lub holując pojazdy do policyjnego aresztu za Cienki.

Poseł i policja pozostawili również na pojazdach notatki ostrzegawcze, które brzmiały: „Proszę nie parkować na niebieskim pasie, tylko dla osób niepełnosprawnych”.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.