Główne drogi w Pattaya mocno zalane po wczorajszych burzach

Pattaya —

Kilka głównych dróg w Pattaya zostało zalanych i stało się prawie nieprzejezdnych po wczorajszej nocnej burzy, która uderzyła w miasto przez godzinę z ulewnymi deszczami i wiatrem.

Burza, która uderzyła w Pattaya około 10:21 wczoraj wieczorem, 20 września, opuściła wiele głównych dróg, takich jak South Pattaya Road, Soi Buakhao Road, Sukhumvit Road i Beach Road, zanurzone pod wodą powodziową pod wodą o głębokości od 1 cm do XNUMX metra. Reporterzy wiadomości.

Wiele popularnych uliczek w mieście również spotkało się z podtopieniami, które wkradły się do przydrożnych miejsc i zmuszały turystów do nieprzyjemnego chodzenia w powodzi z powrotem do hoteli. Większość jeźdźców również została dotknięta zalanymi trasami i musiała czekać, aż woda opadnie, aby kontynuować podróż.

Jednak niektórzy turyści byli widziani komicznie tańcząc i śpiewając w deszczu w niektórych miejscach barowych, jakby byli już przyzwyczajeni do zdarzenia.

Burmistrz i urzędnicy miasta na bieżąco aktualizowali informacje podczas silnej burzy i późniejszej powodzi i stwierdzili, że po zakończeniu deszczów powódź szybko się wyrównała. Pompy wodne były również używane w okolicach Beach Road, aby kontrolować poziom powodzi.

Burmistrz i jego zespół byli również poza domem dziś rano, 22 września, sprawdzając uszkodzenia spowodowane burzą i zatkane odpływy oraz szybko poinstruując odpowiednie agencje i zespoły, aby wyzdrowiały i pomagały tym, którzy potrzebowali pomocy.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.