47-letni mężczyzna zabity po katastrofie i przewróceniu się jego pickupa w Chonburi

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Dzielnica Phan Thong, Chonburi —

47-letni mężczyzna zginął po tym, jak jego pickup rozbił się i przewrócił podczas próby wyprzedzenia innej ciężarówki.

Policja i służby ratunkowe z Phan Thong rzuciły się na Soi 3 w dystrykcie Nong Tamlueng w dystrykcie Phan Thong w Chonburi po tym, jak zostały powiadomione o mężczyźnie, który zginął w wypadku samochodowym wczoraj, 22 września.

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Policja znalazła na drodze przewróconą ciężarówkę Isuzu D-max z pogniecionym przednim zderzakiem. Ofiara, Thira Suanmali, 47-letnia mieszkanka Ayutthayi, została znaleziona uwięziona w samochodzie, po wielu poważnych obrażeniach. Został uznany za zmarłego na miejscu zbrodni przez policję Phan Thong.

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Nieznany z nazwiska świadek powiedział policji, że ofiara ścigała się z inną czarną ciężarówką, gdy próbował ją wyprzedzić, ale nie udało mu się i wbił się w ścianę. Druga ciężarówka odjechała, pozostawiając zmarłą ofiarę w tyle.

Świadkowie na miejscu zdarzenia zgłaszali wyczuwanie alkoholu na ciele ofiary, ale wymagało to dalszego zbadania przez policję. Początkowo policja Phan Thong powiedziała, że ​​sprawdzi kamery CCTV wokół miejsca zdarzenia, aby ustalić, czy drugi kierowca spowodował wypadek, czy nie.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.