Pattaya zorganizuje festiwal wegetariański od 25 września do 5 października

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Pattaya —

Pattaya przygotowuje się do zorganizowania festiwalu wegetariańskiego w Sawang Boriboon Dhamma Sathan Rescue Foundation od 25 września do 5 października.

Lokalne media udały się do fundacji dzisiaj, 23 września, aby rzucić okiem na nadchodzący festiwal wegetariański, który odbywa się co roku od września do października, aby promować wegetarianizm jako alternatywę dla zabijania zwierząt.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

W tym roku festiwal odbędzie się jak zwykle w Sawang Boriboon Dhamma Sathan Rescue Foundation w Pattaya. Sprzedawcy z całego miasta są już widziani, jak ustawiają swoje stoiska wokół fundacji, przygotowując się do sprzedaży lub przekazania swoich produktów wegańskich oczekiwanym tysiącom odwiedzających.

Jak podają lokalne media, fundamenty są już gotowe w około 70%. Mówią, że drogi w pobliżu fundacji będą tymczasowo zamknięte, więc czekaj na dalsze aktualizacje.

Będzie to pierwszy rok od 2019 roku, w którym festiwal będzie działał w pełni, z ograniczonymi wydarzeniami w ciągu ostatnich dwóch lat z powodu pandemii Covid19. W ramach wydarzenia nie zabraknie również koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez karnawałowych i nie tylko.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19/podróżnego na podróż do Tajlandii? Możemy pomóc!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.