Little Amsterdam stara się wnieść profesjonalizm i wiedzę do rozwijającego się legalnego przemysłu konopnego Pattaya

Pattaya, Tajlandia-

Położony na rogu Soi Rungland, zaledwie kilka minut od centrum handlowego Tukcom IT i naprzeciwko CAT Telecom na South Pattaya Road, jest to zupełnie nowe miejsce, które ma nadzieję wnieść profesjonalizm i wiedzę do wciąż rozwijającego się i nowego legalnego przemysłu konopi w Pattaya.

Mały Amsterdam mieści się w sześciopiętrowym budynku na Soi Rungland obok dużej religijnej świątyni Buddy i jest otwarty dopiero od około tygodnia, ale współwłaściciel CB powiedział Pattaya News, że biznes już kwitnie pomimo ograniczonej reklamy i rozgłosu.

CB opisuje siebie jako doświadczonego amerykańskiego przedsiębiorcę zajmującego się konopiami indyjskimi i wraz ze swoimi partnerami, którzy razem mają wieloletnie doświadczenie w legalnej branży konopi w innych krajach, mają nadzieję wnieść swoją wiedzę i wiedzę na wschodzącą scenę prawną marihuany medycznej w Pattaya i Tajlandii .

Tajlandia oficjalnie zdekryminalizowała konopie indyjskie i konopie 9 czerwca tego roku i chociaż ostateczne przepisy wciąż są przedmiotem gorącej debaty wśród polityków w Bangkoku, CB jest dość przekonane, że branża będzie nadal rosła, rozwijała się i dojrzewała i ma nadzieję, że Mały Amsterdam będzie tego częścią . Branża działa obecnie w nieco szarej strefie ze względu na brak ostatecznych ustaw zatwierdzonych przez parlament.

CB uważa jednak, że jego firma będzie w stanie dostosować się do projektów ustaw i przepisów, i twierdzi, że główną różnicą między jego miejscem a innymi jest rozległa wiedza właścicieli oraz ich koncentracja na wiedzy i profesjonalizmie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. wymagania.

Według CB, Little Amsterdam jest największym sklepem w Tajlandii z różnorodnymi akcesoriami i sprzętem, które zaspokoją potrzeby i pragnienia wielu użytkowników. Wszystkie są wystawione w wysokiej jakości szklanych gablotach, a także mają wyszkolony, kompetentny personel, który pomaga i odpowiada na pytania, które mówią różnymi językami. CB stwierdziła, że ​​wybór i ceny są bardzo konkurencyjne i stwierdziła, że ​​wielu klientów nazwało je najlepszymi, jakie widzieli w Pattaya i być może w Tajlandii.

CB powiedział również The Pattaya News, że ponieważ w Tajlandii koncentruje się na konopiach indyjskich, Little Amsterdam był w pełni zaangażowany w tę kwestię i omówiłby z indywidualnymi klientami ich wyjątkowe pochodzenie i doświadczenie, aby jak najlepiej dopasować je do produktów, które pasują ich styl życia. CB dodał, że jego kompetentny personel został również przeszkolony, jak pomagać osobom, które nie znają konopi indyjskich lub nie są zaznajomione z produktami z konopi, i dopasowywać je do tego, co jest dla nich najlepsze, nie przytłaczając ani nie dezorientując klienta.

CB zakończył czat z The Pattaya News, wyjaśniając również, że Little Amsterdam koncentruje się wyłącznie na legalnej marihuanie i zapewnia wiedzę oraz doświadczenie związane z produktami i usługami z tym związanymi. CB czuł, że wiele wschodzących firm zajmujących się konopiami indyjskimi próbuje zrobić „wszystko” i połączyć branżę z rozrywką, życiem nocnym, sportem, piciem (w Little Amsterdam nie ma alkoholu), jedzeniem i innymi udogodnieniami. CB czuł, że skupiając się wyłącznie na swojej głównej propozycji wartości marihuany medycznej, jego zespół będzie w stanie zapewnić najlepszą obsługę klienta.

Mały Amsterdam jest otwarty siedem dni w tygodniu od 10:00 do 8:00. Soi Rungland znajduje się tuż za Pattaya Third Road na South Pattaya Road w kierunku Sukhimvit, naprzeciwko CAT Telecom. Mały Amsterdam znajduje się na rogu zakrętu Soi Rungland. Sklep jest również przystosowany dla wózków inwalidzkich i posiada windę na różne piętra.

Aby uzyskać więcej informacji lub aby skontaktować się z nimi z pytaniami, kliknij tutaj, aby zobaczyć ich Facebook.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/