Tajlandia pokonuje szóstą na świecie drużynę Türkiye z niesamowitym zwycięstwem w FIVB Volleyball Women's World Championship

Polska i Holandia –

Tajlandia pokonuje Turkiye w ostatnim secie FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022 w sobotę, 24 września, pokonując 3-2.

Mecz rozpoczął się od czołowego wyniku 25-17 w pierwszym secie z szóstej na świecie drużyny Türkiye, zanim Tajlandia zdołała odrobić straty w drugim secie, wygrywając wynikiem 31-29.

W trzecim secie Türkiye prowadził do trzech punktów przy 25-22, dzięki czemu wynik meczu wynosił 2-1. Jednak Tajlandia oderwała się ze zwycięskim wynikiem 25-19 czwartego seta, co zaowocowało remisem meczu.

Piąty set rozpoczął się porywającym remisem 12-12, zanim Tajlandia zdołała zdobyć break pointa dla 14-12 i zakończyła mecz zwycięstwem 15-13.

Kolejny mecz reprezentacji Tajlandii zaplanowano z gospodarzami Polski w Ergo Arenie we wtorek wieczorem 27 września o godzinie 1:30 (czasu tajlandzkiego).

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja do dziennikarstwa ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.