Prowincja Rayong nawiedziła wczoraj nocna ulewa

FOTO: Naewna

Prowincja Rayong —

Nocna ulewa zeszłej nocy, 26 września, zalała kilka części prowincji Rayong.

Według lokalnych mediów 36 obwodnica w dzielnicy Thap Ma w dystrykcie Mueang w Rayong została zalana przez wody powodziowe, które osiągnęły wysokość około 50 centymetrów, pozostawiając tylko jeden pas ruchu i powodując korki przez całą noc, aż do dzisiejszego ranka.

FOTO: Naewna

Wielu urzędników drogowych w Rayong musiało wyjść wcześniej, aby kierować ruchem i spuszczać wodę za pomocą pomp. Niektórzy urzędnicy musieli pomagać obywatelom w pchaniu samochodów, ponieważ zepsuły się silniki podczas jazdy po zalanych drogach.

FOTO: Naewna

Tymczasem wiele obszarów w gminie Rayong zostało zatopionych, zwłaszcza droga Chantha Udom i droga Rayong – Bann Khai, gdzie woda uderzyła o 30 cm wysokości.

Targowisko Rayong Star Fresh również zostało dotknięte nocnym deszczem, choć nie tak dotkliwym jak na innych obszarach, ponieważ ludzie nadal mogli kontynuować swoje codzienne życie.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.