Łódź rybacka wywraca się na wzburzonym morzu w prowincji Rayong, uratowano 7 osób, a jednej wciąż brakuje

ZDJĘCIE: Matichon Online

Prowincja Rayong —

Kuter rybacki wywrócił się na wzburzonym morzu w prowincji Rayong wczesnym rankiem, powodując, że siedmiu członków załogi wpadło do morza, ale zostało uratowanych później, podczas gdy 56-letni kapitan pozostał zaginiony.

Oficerowie marynarki wojennej Thai Enforcement i służby ratownicze Rayong pomogli siedmiu załogantom łodzi rybackiej Saeng Prateep 9, która wywróciła się na miotanym falami morzu u wybrzeży Koh Chan w dystrykcie Mueang prowincji Rayong dzisiaj o 1:00 w nocy.

ZDJĘCIE: Matichon Online

Siedmiu wyczerpanych członków załogi zostało uratowanych po 2 godzinach dryfowania na wzburzonej wodzie. Wśród ocalałych znaleźli się:

  1. Pan Nai, 35 lat, Wietnamczyk
  2. Pan Heng Suu, 30 lat, Birmańska
  3. Pan Nanwin, 40 lat, birmański
  4. Pan Winnaithun, 35 lat, birmański
  5. Pan Yasim U, 30 lat, Birmańska
  6. Pan Kim So, 30 lat, Birmańska
  7. Pan Su, 30 lat, Birmańska
ZDJĘCIE: Matichon Online

Wszyscy zostali bezpiecznie sprowadzeni na brzeg i przewiezieni do szpitala Rayong, aby wyzdrowieć. Jednak 56-letniego kapitana Tajlandii, pana Arunsaka Chuakhonmana, wciąż nigdzie nie można było znaleźć od czasu prasy. Funkcjonariusze ratownictwa podejrzewali, że mężczyzna mógł zostać uwięziony w łodzi i zatonął wraz z nią.

Nanwin, jeden z birmańskich ocalałych, powiedział lokalnym mediom, że jego łódź została uderzona przez duże fale, zanim się wywróciła. Pogoda była również niesprzyjająca z silnymi wiatrami i ulewnym deszczem, dodał Nanwin.

17 łodzi i kilka zespołów ratowniczych nadal poszukuje zaginionego kapitana pomimo sztormowych warunków.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.