Trzy kobiety na motocyklu wbijają się w słup energetyczny po wyjściu z pubu w Pattaya

Pattaya —

Trzy kobiety na motocyklu, które powiedziały, że wracają do domu z klubu nocnego w Pattaya, zderzyły się z słupem energetycznym i doznały drobnych obrażeń.

Służby ratownicze Sawang Boriboon zareagowały na wypadek drogowy na Jomtien Second Road w dzielnicy Nongprue w Banglamung o 4:30 rano dzisiaj, 27 września.

Na miejscu wypadku znaleziono trzy kobiety wraz z ich niebieską Hondą Scoopy I obok słupa energetycznego. Jedna niezidentyfikowana kobieta została ogłuszona i przewieziona do szpitala Pattaya Memorial Hospital, podczas gdy pozostałe dwie, pani Sunisa (28) i pani Chananthorn (23), doznały jedynie zadrapań i drobnych obrażeń. Ich nazwiska nie zostały podane przez Sawang Boriboon.

Obie kobiety powiedziały ratownikom, że właśnie opuściły klub nocny w Pattaya i jechały motocyklem do domu, zanim przypadkowo wbiły się w słup energetyczny. Służby ratownicze nie wspomniały o tym, czy trzy kobiety były nietrzeźwe lub czy planowano przeprowadzenie jakichkolwiek badań.

Początkowo motocykl damski był przechowywany na posterunku policji w Pattaya jako dowód. Policja w Pattaya powiedziała, że ​​wezwie wszystkie trzy kobiety na przesłuchanie.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.