W Pattaya rozbija się opancerzona ciężarówka przewożąca 10 milionów bahtów, zginęło dwóch strażników i kierowca

Pattaya —

Opancerzona ciężarówka przewożąca ponad 10 milionów bahtów uderzyła w szlaban uliczny i zabiła trzech mężczyzn pracujących w pojeździe w Pattaya wczoraj wieczorem, 27 września.

Policja Mapprachan Highway pod dowództwem Pol. Służby ratownicze ppłk Nakhak Siriphan i Pattaya Sawang Boriboon zareagowały na śmiertelny wypadek samochodowy na drodze nr 7 prowadzącej do Pattaya wczoraj o 5:30.

Wrak dużej opancerzonej ciężarówki Toyota Vigo z brązu został znaleziony w suchym rowie melioracyjnym przy autostradzie. Policja drogowa powiedziała Pattaya News, że ciężarówka została zarejestrowana w Bangkoku i była używana przez kierownictwo administracyjne Siam i firmę ochroniarską do transportu około 10 milionów bahtów z różnych firm.

Tylny sejf ciężarówki został całkowicie oderwany, podobnie jak przedział pasażerski. Trzech mężczyzn zostało uznanych za zmarłych na miejscu zdarzenia przez policję z powodu poważnych obrażeń: strażnik Sarawut Huay-yai (33 l.), Supachai Khunto (47 l.) i kierowca Nithi Phuphanasaeng (32 l.).

Sejf wypełniony pieniędzmi został dla bezpieczeństwa przeniesiony na posterunek policji w Mapprachan Highway. Pol. Podpułkownik Nakhak Siriphan powiedział Pattaya News, że później powiadomi firmę, aby odzyskać sejf.

Trzy zmarłe ofiary pozostały w szpitalu Bang Lamung, czekając na swoje rodziny i krewnych od czasu prasy, podczas gdy trwało dochodzenie w celu ustalenia przyczyny tego wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.