Mistrzostwa Świata rozpoczynają się w Pattaya, ponieważ właściciele barów pokładają duże nadzieje w grach, które przyciągną więcej klientów

Pattaya, Tajlandia –

Pierwsza noc Mistrzostw Świata w Katarze minęła i wiele barów w Pattaya odnotowało wzrost handlu i zainteresowania z powodu gier.

Zeszłej nocy, 20 listopada, rozegrano tylko jedno spotkanie, Ekwador kontra gospodarz Katar, w którym Katar przegrał 2:0. Po raz pierwszy w historii mistrzostw świata gospodarze przegrali mecz otwarcia.

Tegoroczne mecze obfitowały w kontrowersje, a ostatnią z nich była decyzja o cofnięciu otwartej sprzedaży alkoholu na stadionach, co rozzłościło wielu kibiców (i Budweisera, głównego sponsora pucharu). Ekwador nawet prowadził podczas meczu śpiew „Chcemy piwa”. Jednak z pewnością nie brakowało piwa i alkoholi w barach Pattaya, ponieważ klienci cieszyli się grą i atmosferą.

Pattaya ma jednak własne kontrowersje z regionalną policją obiecując dalsze egzekwowanie niepopularnego legalnego czasu zamknięcia barów i lokali rozrywkowych o godzinie 2:XNUMX. Oficjalna propozycja wydłużenia tego czasu do 4 rano w strefach turystycznych zostanie przedstawiona tajlandzkiemu gabinetowi 29 listopada.

Surowe godziny zamknięcia oczywiście przeszkadzają w wielu meczach, które mają się rozpocząć o 2:00, takich jak wyczekiwany mecz USA-Anglia w ten weekend. Mówiąc o Anglii, ich mecz otwarcia mistrzostw świata jest dziś wieczorem przeciwko Iranowi, ale jest rozgrywany o 8:00 i powinien zobaczyć wiele barów Pattaya wypełnionych po brzegi, ponieważ Pattaya ma dużą i aktywną angielską społeczność ex-pat.

Wreszcie, wiele barów i lokali umieściło personel i hostessy w strojach związanych z mistrzostwami świata i udekorowało swoje bary w nadziei na przyciągnięcie klientów. Rozejrzenie się po mieście podczas pierwszej nocy Pucharu zdawało się wskazywać, że to może się udać.

Kliknij lub stuknij tutaj, aby wyświetlić harmonogram gier, kanałów i godzin w Tajlandii.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/