Policja Pattaya rozprawia się z domniemanymi osobami transpłciowymi prostytutkami

Pattaya —

Policja w Pattaya przeprowadziła inspekcję Beach Road zeszłej nocy, 22 listopada, i zabrała dziesiątki podejrzanych o transpłciowe prostytutki na posterunek policji w celu zarejestrowania tożsamości, aby zapobiec potencjalnym przestępstwom w szczycie sezonu turystycznego.

Intensywna czystka prostytucji została przeprowadzona przez połączony zespół policji Pattaya i policji turystycznej zeszłej nocy na Beach Road po skargach od anonimowych zaniepokojonych obywateli. Ma to również miejsce przed wyczekiwanym Międzynarodowym Festiwalem Sztucznych Ogni w Pattaya, który ma przyciągnąć ponad 100,000 XNUMX gości.

Według dowódcy akcji Pol. Podpułkownik Pitchaya Khiaoplueng, wiele osób, które podejrzewał o nielegalne prostytutki, zjechało z drogi i udawało plażowiczów przechadzających się po plaży natychmiast po tym, jak zobaczyły funkcjonariuszy policji.

Niemniej jednak 36 domniemanych prostytutek zostało aresztowanych i zabranych na komisariat policji w Pattaya w celu zarejestrowania ich tożsamości. Powodem tego środka było prawdopodobnie to, że policja Pattaya prowadziła wojnę z wysypką drobne przestępstwa rzekomo popełnione przez osoby podejrzane o transpłciowość wobec turystów.

Pitchaya podkreślił podejrzanym, że nie mogą wałęsać się po plaży i oferować usług seksualnych przechodzącym osobom, ponieważ jest to sprzeczne z tajskim prawem dotyczącym prostytucji i szkodzi turystycznemu wizerunkowi Pattaya.

Wszyscy podejrzani zostali zwolnieni, a policja w Pattaya zobowiązała się do kontynuowania walki z prostytucją każdego dnia.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.