Rzekoma „mafia” zajmująca się leżakami plażowymi w Pattaya grozi operatorom łodzi motorowych za kradzież klientów

Pattaya —

Operator łodzi motorowej z Pattaya złożył skargę na policję po tym, jak jego rywal z leżaków rzekomo dał mu kulę, grożąc, że zostanie zraniony, jeśli nadal będzie okradał swoich klientów.

Ofiara, pan Pongsakorn Anunahong, lat 21, zgłosiła przerażający incydent policji w Pattaya w czwartek, 24 listopada, twierdząc, że groził mu jego nienazwany rywal biznesowy.

Pongsakorn powiedział policji, że był operatorem łodzi motorowej w Pattaya, a jego rywal był sprzedawcą leżaków plażowych. Wcześniej w tym tygodniu podejrzany rzekomo podszedł do swojego przyjaciela, 20-letniego Supawita Nongyai, i wręczył mu kulę, mówiąc: „Daj ją swojemu przyjacielowi”, co miał na myśli Pongsakorn.

Dowiedziawszy się o incydencie od Supawita, Pongsakorn zatrzymał kulę i rzucił się, by natychmiast zgłosić incydent policji w Pattaya. Pongsakorn powiedział policji, że wcześniej wdał się w sprzeczkę ze swoim rywalem, kiedy ten próbował ukraść jego klientów na motorówce tuż przed nim.

Według Pongsakorna kłótnia nie eskalowała dalej tego dnia, dopóki jego rywal nie zbliżył się do przyjaciela i nie wręczył mu kuli, aby mu zagrozić.

Ofiara oskarżyła swojego rywala o przynależność do mafii - poinformowała policja w Pattaya. Funkcjonariusze przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia w celu ustalenia sprawcy.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.