Miłośnicy samochodów zorganizują pokaz samochodowy Subaru w Pattaya 3 grudnia na molo Bali Hai

Pattaya —

Miłośnicy samochodów Pattaya City i Subaru łączą ręce, aby zorganizować Subie Fest 2022 3 grudnia na Bali Hai Pier.

Zastępca burmistrza Pattaya, Krishna Boonsawas, spotkał się z miłośnikami samochodów Subaru w środę, 23 listopada, aby przygotować się do zbliżającego się Subie Fest.

Subie Fest to ogromny pokaz samochodów Subaru, podczas którego entuzjaści Subaru wyładują ponad 300 samochodów na molo Bali Hai, aby spędzać czas, podnosić poziom turystyki i zbierać fundusze na rzecz Centrum Rozwoju Opieki nad Osobami Starszymi w Banglamung i schroniska Love Animal w Bang Saray.

Festyn odbędzie się 3 grudnia, dwa tygodnie przed Samochód Pattaya na plaży 17 grudnia na Bali Hai Pier. Jeśli jesteś miłośnikiem Subaru, nie czekaj!
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.