Niepełnosprawny 9-letni chłopiec błaga złodzieja w Chonburi, aby zwrócił ojcu skradziony motocykl

Chon Buri —

9-letni chłopiec z Tajlandii płakał i błagał złodzieja, który ukradł motocykl jego taty, aby zwrócił go ojcu, ponieważ potrzebował go do pracy, aby pokryć koszty leczenia chłopca.

W rozdzierającym serce nagraniu wideo, które stało się wirusowe wczoraj, 24 listopada, chłopiec o pseudonimie „Focus”, który cierpi na osteoporozę, błagał we łzach bezdusznego złodzieja o zwrot motocykla jego taty.

Focus był synem pana Chakkrit Pharatnet, 35-letniego kierowcy koparki na budowie w dzielnicy Khao Mai Kaew w Bang Lamung w Chonburi. 23 listopada o godzinie 6:XNUMX czerwono-czarny motocykl Honda Wave Chakkrit został skradziony przez niezidentyfikowanego złodzieja, gdy on i jego syn odpoczywali w domu.

Pattaya News przeprowadził wywiad z Chakkritem na temat incydentu wczoraj, 24 listopada, i powiedziano mu, że złożył raport policyjny na posterunku policji w Huay Yai natychmiast po tym, jak dowiedział się, że jego motocykl został zabrany.

Chakkrit powiedział ze łzami w oczach, że jego syn nagrał siebie błagającego złodzieja o zwrot motocykla i umieścił to w mediach społecznościowych, ponieważ jego syn wiedział, że motocykl jest niezbędny w jego pracy. Wideo stało się później wirusowe, wywołując powódź współczucia ze strony internautów.

„Focus cierpiał na osteoporozę od najmłodszych lat. Potrzebuję mojego motocykla do pracy, aby opłacić rachunki medyczne mojego syna” – powiedział Chakkrit dla The Pattaya News.

Ojciec wezwał policję Huay Yai do jak najszybszego złapania złodzieja, ponieważ potrzebował motocykla, aby dojechać do pracy.


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.