Drogie, nieużywane lobby i toalety w porcie Pattaya mają zostać zburzone po pięciu latach

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Pattaya —

  Rada miasta Pattaya głosowała za zburzeniem drogiego, nieużywanego lobby w porcie Pattaya po tym, jak podobno zostało użyte tylko raz w ciągu ostatnich pięciu lat.

Według lokalnych mediów budynek, który miał służyć jako luksusowe, klimatyzowane lobby dla pasażerów podróżujących do portu Pattaya w południowej części Pattaya, został wybudowany za czasów administracji Narodowej Rady Pokoju i Porządku (NCPO) w październiku 2016 r. .

Pomimo dużej sumy pieniędzy wydanej na lobby, od czasu zakończenia budowy w 2017 r. użyto go tylko raz do zorganizowania imprezy. Lokalne media podały, że codziennie port odwiedzają tysiące podróżnych, ale lobby zawsze pozostawało zamknięte.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Oprócz holu w budynku znajdowała się również toaleta publiczna, która nie funkcjonowała, była zamknięta dla publiczności i się psuła.

Zastępca burmistrza Pattaya, Manoch Nongyai, powiedział lokalnym mediom, że rada miejska głosowała za zburzeniem lobby, ponieważ chcieli większej przestrzeni do zainstalowania miejsc siedzących dla podróżnych. Manoch przyznał, że lobby rzadko spełniało swoje zadanie, a ludzie korzystali z niego tylko po to, by uniknąć deszczu i upałów.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Po rozbiórce i zamontowaniu siedzisk nowe miejsce pomieściłoby ponad 100 wycieńczonych podróżnych - mówi Manoch.

Wiceprezydent nie skomentował dokładnej kwoty budżetu ani krytyki internautów, że to strata pieniędzy. Manoch zauważył, że kwestie „wykonawcy” dotyczące tego, kto będzie zarządzał lobby i toaletami, były częścią problemu.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.