Podejrzany z nożem twierdził, że potrzebował pieniędzy dla swojej chorej mamy po tym, jak okradł pracownika stacji benzynowej Chonburi

Chon Buri —

  Złodziej z nożem wyciągnął dramatyczną kartę po tym, jak został aresztowany za obrabowanie pracownika stacji benzynowej w Banglamung, Chonburi.

Podejrzany, 21-letni Nawaphon „Yaw” Phonrob, został złapany we wtorek, 29 listopada, o 1:30 przez policję Banglamung. 27 listopada Yaw okradł pracownicę stacji benzynowej, 42-letnią panią Warunee Phokaew, za pomocą noża i zabrał jej 3,000 bahtów w gotówce, powiedział Warunee policji.

Ofiara powiedziała, że ​​Yaw zagroził, że ją dźgnie, jeśli nie da mu pieniędzy. Złożyła raport policyjny po incydencie, który doprowadził policję do aresztowania podejrzanego w jego domu w dzielnicy Takhian Tia w Banglamung, Chonburi. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż podejrzanego oraz jego ubranie jako dowód w sprawie.

Podczas rekonstrukcji zbrodni Yaw ukląkł na ziemi i pokłonił się stopom Warunee, aby okazać skruchę. Płacząc, podejrzany powiedział ofierze, że potrzebuje pieniędzy na opłacenie rachunków medycznych swojej chorej mamy.

W odpowiedzi Warunee powiedział podejrzanemu, aby wyciągnął wnioski z tego, co zrobił; jednak nalegała na podjęcie kroków prawnych przeciwko niemu. Policja Banglamung następnie zatrzymała podejrzanego i oskarżyła go o rabunek.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.