Potrzebujesz ubezpieczenia podróżnego lub medycznego na następną wizytę w Tajlandii? Oto świetna opcja!

Pattaya Tajlandia - 26 lipca 2019 Piękny krajobraz i pejzaż miasta Pattaya w Tajlandii

Tajlandia-

Jesteśmy regularnie pytani o wymagania ubezpieczeniowe w Tajlandii, dzięki czemu nasi czytelnicy mają możliwość sprawdzenia.

Masii Group / Thai Viwat Insurance oferuje niedrogie, kompleksowe opcje ubezpieczenia podróżnego i medycznego (w tym Covid w razie potrzeby) dla naszych czytelników, dla tych, którzy potrzebują go na ewentualną przyszłą podróż do Tajlandii.

Mają również opcje ubezpieczenia dla tych W kraju, który obecnie ma regularne plany ubezpieczeniowe.

  Jeśli planujesz podróż i/lub nadal potrzebujesz ubezpieczenia i chcesz uzyskać więcej informacji, kliknij ten tekst tutaj, aby odwiedzić Masii.

LUB kliknij tutaj, aby uzyskać bezpośredni link: https://www.tuneprotect.co.th/en/portal/travel-insurance/ONTALN/LTRQZ9E368QW66KWBGCW6JH2NADQBYFQBJDVZJESBJKMA8TWQDMXNGSZ7UUQXH9244UQ

LUB możemy się z Tobą skontaktować! Jeśli nie jesteś pewien, czy się kwalifikujesz prosimy o bezpośredni kontakt poprzez poniższy formularz.

Niektóre podstawowe informacje o niektórych dostępnych ofertach można znaleźć również w poniższym pliku PDF, chociaż dostępnych jest DUŻO więcej ze strony internetowej, jeśli klikniesz tutaj TUTAJ:

VSafe_COVID_EN_v2 (1)

Zastrzeżenie: Masii/Thai Viwat Insurance jest podmiotem odrębnym od TPN National, który nie jest ich właścicielem ani nie prowadzi, i wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące ich planów należy kierować do nich, a nie do mediów TPN. Kliknięcie powyższego linku przeniesie Cię do witryny innej firmy. TPN National pozostaje bezstronny i neutralny w kwestii wszelkich ważnych decyzji dotyczących zakupów i decyzji czytelników i przedstawia ten plan po prostu jako opcję dla naszych czytelników.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/