Dwie osoby ranne po wypadku ciężarówki w Sattahip, kierowca obwinia mokrą drogę

Sattahip –

Dwie osoby zostały ranne po wypadku ciężarówki w Sattahip. Kierowca twierdził, że przyczyną wypadku była mokra nawierzchnia.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku dziś po południu (30 listopada).th) na 332 Road w Bang Saray. Oni i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli pickupa na poboczu drogi. Kierowca, pan Kanueng Limchai, lat 47, i jego pasażerka, pani Sangwan Detnonsang, lat 48, odnieśli różne obrażenia. Obaj zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Kanueng powiedział Pattaya News, że był ulewny deszcz i mokra droga z niewielką ilością wody na powierzchni.

Woda z drogi chlusnęła z innego pojazdu, zanim stracił kontrolę i wpadł do małej kałuży wody na drodze i stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Kanueng zaprzeczył odpowiedzialności za wypadek i powiedział, że przyczyną wypadku był deszcz i woda rozpryskująca się na jego samochodzie. Twierdził, że władze powinny „coś zrobić” z mokrymi drogami bez wyjaśnienia.

Policja Sattahip nie ogłosiła od razu, jakie zarzuty prawne, jeśli w ogóle, zostaną wniesione.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.