AKTUALIZACJA: Podejrzany o potrącenie i ucieczkę z Pattaya spotyka brytyjską ofiarę, aby przeprosić, twierdzi, że nie uciekł

Pattaya —

Podejrzany o potrącenie i ucieczkę, który zderzył się z 74-letnim brytyjskim pieszym, zgłosił się na policję w Pattaya i przeprosił ofiarę. Zapewniał jednak, że nie uciekł.

Nasza poprzednia historia:

74-letni brytyjski pieszy doznał wielu obrażeń w wypadku potrącenia i ucieczki z pickupem na przejściu dla pieszych w Pattaya. Kierowca ciężarówki wciąż ucieka.

Teraz nasza aktualizacja:

pol. Kapitan Chonlawit Athipansi ujawnił The Pattaya News, że kierowca białego pickupa Isuzu D-Max, który przejechał na czerwonym świetle i wjechał w pana Petera Palmera w poniedziałek, właśnie poddał się na posterunku policji w Pattaya wczoraj, 29 listopada.

Nazwisko podejrzanego zostało ujawnione przez policję w Pattaya jako 61-letni Methanus Leeliang. Został oskarżony o lekkomyślną jazdę i wyrządzenie krzywdy innym, chociaż Methanus upierał się, że nie zamierzał uciekać. Nie wiadomo jednak, dlaczego oddalił się z miejsca zdarzenia.

Następnie policja zaprosiła Methanusa do rezydencji Palmera, aby go przeprosić. Przemawiając przez swoją żonę tłumaczkę, Palmer powiedział policji, że został potrącony podczas przechodzenia przez Pattaya Second Road na przejściu dla pieszych. Ofiara, która miała cztery szwy na głowie, powiedziała, że ​​zielone światło pozostało jeszcze 12 sekund, a on był na środku drogi, kiedy Methanus zignorował sygnalizację świetlną i wpadł na niego.

Methanus przeprosił Palmera, mówiąc, że nie wiedział, że ofiarą był zagraniczny turysta, dopóki w jego domu nie pojawili się policjanci, aby kazać mu się poddać.

Methanus odmówił składania dalszych oświadczeń prasie ani odpowiadania na pytania, dlaczego twierdził, że nie uciekł z miejsca zdarzenia, kiedy ofiara, wielu świadków i nagrania z kamer przemysłowych wydają się pokazywać i mówią, że to zrobił.

Nie było jasne, czy pan Palmer przyjął przeprosiny, ale Pol. Kapitan Chonlawit Athipansi oświadczył The Pattaya News, że zarzuty prawne przeciwko Methanusowi będą kontynuowane.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.