Kambodżański robotnik w Sri Racha zostaje przebity stalowym prętem podczas pracy

Śri Racza —

  Pechowy robotnik z Kambodży pracujący w fabryce prętów stalowych został przebity stalowym prętem w pośladki. 

Straszny wypadek miał miejsce w nienazwanej fabryce w dystrykcie Nong Kham w Sri Racha, Chonburi. Stalowy pręt przebił pośladki mężczyzny i wystawał z jego lewego uda, według ratowników Sri Racha, którzy wczoraj, 30 listopada, zareagowali na incydent. 

Mężczyzna był robotnikiem z Kambodży. Nie udało się ustalić jego imienia. Ratownicy musieli przeciąć pręt, aby był krótszy, aby przetransportować go do szpitala Laem Chabang, gdzie pozostały pręt został usunięty z jego ciała.

Na razie mężczyzna przebywa w szpitalu. Jego przyjaciele powiedzieli, że mężczyzna mógł się o coś potknąć i spaść na pręt za nim. Według doniesień jego obrażenia nie zagrażały życiu, ale z pewnością były nieprzyjemne. 

FOTO: Sundaily News Online

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.