Dwie osoby postrzelone i ranne w pobliżu Walking Street podczas ulicznej bójki w Pattaya

Pattaya —

Dwóch mężczyzn zostało postrzelonych i rannych po tym, jak kłótnia w Pattaya przerodziła się w brutalną bójkę.

Funkcjonariusze prawni i ratownicy rzucili się, aby powstrzymać walkę uliczną, która wybuchła dziś za szkołą Mueang Pattaya Eight na Pattaya Second Road, zaledwie kilka metrów od Walking Street, 1 grudnia. O godzinie 3:46 funkcjonariusze przybyli na miejsce i znaleźli dwóch mężczyzn, 22-letniego Tontrakarna Phasuka i 24-letniego Disorna Tokhana, leżących na Second Road przed hotelem i indyjską restauracją, obficie krwawiących.

Wielu świadków, w tym kilku indyjskich turystów, było w pobliżu zszokowanych incydentem w głównym obszarze turystycznym.

Tontrakarn doznał głębokiego cięcia głowy i jednej rany postrzałowej prawego ramienia, podczas gdy Disorn doznał rany postrzałowej uda. Policja znalazła na ziemi nóż o długości 30 cm z plamą krwi oraz dwa motocykle, które podejrzani pozostawili na miejscu zdarzenia.

Tontrakarn powiedział policji, że wcześniej pokłócił się z drugą grupą mężczyzn w nienazwanym pubie o „złe spojrzenie” i wyzwał ich na spotkanie tutaj, aby rozstrzygnąć spór. Tontrakarn i Disorn przybyli sami, ale podejrzani niespodziewanie przybyli w grupie czterech mężczyzn, uzbrojonych w nóż i pistolet.

Bez słowa, według Tontrakarn, podejrzani rzucili się na dwóch mężczyzn i podobno uderzyli Tontrakarna w głowę nożem i zastrzelili go i jego przyjaciela, a następnie odeszli.

Niezidentyfikowany naoczny świadek zdarzenia powiedział policji, że nagrał sytuację swoim telefonem i przekaże go policji. Materiał filmowy nie został udostępniony mediom w oczekiwaniu na dochodzenie policyjne.

Poszkodowanych przewieziono do pobliskiego szpitala. Funkcjonariusze prawni zostali już wysłani w celu poszukiwania czterech podejrzanych.

Pattaya News opublikuje więcej aktualizacji tej historii, gdy tylko będą dostępne.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.