Bangkok wita sezonowe bezpośrednie loty Air Canada z Vancouver

Komunikat prasowy TAT –

TAT promuje „Rok wizyty w Tajlandii 2022-2023: niesamowite nowe rozdziały” na rynku kanadyjskim, kładąc nacisk na znaczące doświadczenia z podróży.

Bangkok, 3 grudnia 2022 r. – Inauguracyjny bezpośredni lot linii Air Canada z Vancouver wylądował dziś rano na lotnisku Suvarnabhumi w Bangkoku, wyznaczając kamień milowy dla nowej dostępności między Ameryką Północną a Tajlandią.

Podczas specjalnej ceremonii powitalnej obecni byli JE Dr Sarah Taylor, Ambasador Kanady w Tajlandii, Pan Chadchart Sittipunt, Gubernator Bangkoku, Pan Siripakorn Cheawsamoot, Zastępca Gubernatora ds. Marketingu Międzynarodowego – Europa, Afryka, Bliski Wschód i Ameryka, Urząd ds. Turystyki z Tajlandii (TAT) oraz Virgilio Russi, wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej Air Canada.

— powiedział pan Siripakorn „Ta bezpośrednia usługa Vancouver-Bangkok z pewnością utoruje drogę do wielu innych wzajemnych partnerstw między kanadyjską i tajską branżą turystyczną. Wzmocni również Tajlandię jako preferowany cel długodystansowych wakacji dla podróżnych z Ameryki Północnej”.

Szacuje się, że najnowszy lot Air Canada z Vancouver do Bangkoku zwiększy liczbę miejsc w samolotach z Ameryki Północnej do Tajlandii o około 5,000 miejsc miesięcznie.

Połączenie będzie obsługiwane cztery razy w tygodniu samolotem Boeing 298-787 Dreamliner z 900 miejscami. Czas lotu to 13-16 godzin w jedną stronę.

Usługa Vancouver-Bangkok oferuje opcje ułatwień dostępu do Tajlandii dla podróżnych z Kanady, a także z 14 miast w USA obsługiwanych z bezpośrednim połączeniem do Vancouver przez Air Canada. Linia lotnicza obsługuje również połączenia z hubów w Toronto i Montrealu do 60 miast w USA.

Lot pozwala podróżnym z Ameryki Północnej uciec przed zimą i cieszyć się Tajlandią w najlepszym wydaniu podczas corocznej chłodnej pory roku z ciepłą i słoneczną pogodą oraz serdeczną tajską gościnnością, dodał Siripakorn.

TAT promuje „Visit Thailand Year 2022-2023: Amazing New Chapters” na rynku kanadyjskim, skierowanym do wszystkich segmentów, w tym pokolenia Z (post-millenials), milenialsów lub pokolenia Y, pokolenia X i pokolenia wyżu demograficznego.

Kluczowy nacisk kładziony jest na znaczące doświadczenia z podróży, które podkreślają produkty Amazing Thailand NFT – przyrodę do zachowania, jedzenie do odkrycia i tajlandzkość do odkrycia.

Aby promować nowe połączenie Vancouver-Bangkok, TAT przy wsparciu Air Canada zorganizował rodzinną wycieczkę dla 10 uczestników mediów i wpływowych osób z Kanady w dniach 1-13 grudnia 2022 r. Wycieczka obejmuje znaczące wrażenia z podróży w Bangkoku, Chiang Mai, Krabi i Phuket.

TAT ściśle współpracuje z Air Canada w celu zwiększenia turystyki do Tajlandii. Wcześniejsze działania obejmowały promocje sprzedaży, wydarzenia i inicjatywy marketingowe oraz wyjazdy rodzinne dla handlu i mediów. Na rok 2023 planowanych jest kilka wspólnych kampanii konsumenckich i handlowych.

Kanada jest drugim co do wielkości rynkiem Tajlandii z obu Ameryk. Od stycznia do września 2022 r. Tajlandię odwiedziło 39,950 72,000 kanadyjskich turystów, a do końca roku liczba ta ma przekroczyć 18 76,000. Średnia długość pobytu kanadyjskich turystów to XNUMX dni, a wydatki na wycieczkę to XNUMX XNUMX bahtów.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.