Miłośnicy samochodów zorganizują pokaz samochodowy Subaru w Pattaya 3 grudnia w Wisdom Valley

Pattaya —

Miłośnicy samochodów Pattaya City i Subaru łączą ręce, aby zorganizować Subie Fest 2022 3 grudnia w Wisdom Valley.

Ważne, że lokalizacja zmieniła się z Bali Hai Pier w ostatniej chwili!

Zastępca burmistrza Pattaya Krishna Boonsawas zebrał się z miłośnikami samochodów Subaru w środę, 23 listopada, aby przygotować się do zbliżającego się Subie Fest.

----
Subie Fest to ogromny pokaz samochodów Subaru, podczas którego entuzjaści Subaru wyładują ponad 300 samochodów w Wisdom Valley, aby spędzać czas, podnosić poziom turystyki i zbierać fundusze na darowizny na rzecz Centrum Rozwoju Opieki nad Osobami Starszymi w Banglamung i schroniska Love Animal w Bang Saray .

----

Festyn odbędzie się 3 grudnia, dwa tygodnie przed Samochód Pattaya na plaży 17 grudnia w Wisdom Valley. Jeśli jesteś miłośnikiem Subaru, nie czekaj! Festyn zaczyna się około godziny 3:XNUMX i trwa do późna. Wejście jest za darmo.

----

Będzie również wiele atrakcji, takich jak pokazy najnowszych samochodów Subaru, akcesoriów Subaru, świateł i dźwięków, muzyki na żywo, jedzenia, napojów i innych. Ciesz się piciem w pięknej scenerii.

—–_—-

Na wydarzeniu zostaną zaprezentowane wszystkie modele samochodów Subaru, co będzie największą i pierwszą imprezą Subaru w Tajlandii.

----

Subie Fest Night Party potrwa od 10:00 do północy. Nie przegap tego!!

Znajduje się tutaj Dolina Mądrości.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.