Pożar wybucha w niewielkiej części centrum handlowego Central World w Bangkoku, ewakuują się setki kupujących

FOTO: Twitter @PetTaxiTH

Bangkok -

  Pożar wybuchł dziś po południu na niewielkim obszarze w centrum handlowym Central World w Bangkoku. Nie zgłoszono żadnych obrażeń ani zgonów.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze dzisiaj (4 listopada) około godziny 00:3rd). Dym wydobywał się z niewielkiej części centrum handlowego. Setki kupujących zostało szybko ewakuowanych z centrum handlowego przez ochroniarzy, strażaków i personel centrum handlowego.

O godzinie 5:00 pożar został ostatecznie opanowany przez zespoły szybko reagujących strażaków. Nie zgłoszono żadnych obrażeń ani zgonów.

Na tym etapie strażacy prowadzący śledztwo uważają, że pożar zaczął się od zwarcia elektrycznego w małych żarówkach, które zdobią choinkę wewnątrz galerii handlowej. Jednak dokładna przyczyna pożaru jest nadal badana przez policję kryminalistyczną, a śledczy ostrzegają opinię publiczną, aby nie wyciągać od razu pochopnych wniosków.

Jest to wciąż rozwijająca się historia i zostanie zaktualizowana, jeśli pojawi się więcej informacji.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.