Ogromny pyton przyłapany na pożeraniu kurczaków mieszkańców Pattaya

Pattaya —

Dwumetrowy pyton został złapany po połknięciu dwóch kurczaków w rezydencji w Pattaya.

Służby ratownicze zostały wezwane przez zszokowanego właściciela domu, Jai Kakphet, o 2:30 nad ranem, aby złapać ogromnego phytona zwijającego się w jego kurniku wczoraj, 2 grudnia.

49-latek powiedział ratownikom, że słyszał piski swoich kurczaków, więc pobiegł do kurnika tylko po to, by zobaczyć, jak pyton już pożera jego dwa kurczaki.

Ratownicy powiedzieli The Pattaya News, że pyton miał około dwóch metrów długości. Stwór nie mógł się wyślizgnąć, bo był pełny po zjedzeniu kurczaków. Pyton został bezpiecznie złapany i miał zostać wypuszczony w lesie daleko od dzielnicy mieszkalnej.


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.