Policja w Pattaya prowadzi dochodzenie w sprawie grupowej bójki ulicznej późną nocą przed gogo Walking Street, jedna osoba dźgnięta nożem, podejrzany poddaje się

Pattaya –

  Pracownice go-go na Pattaya Walking Street podobno wdały się dziś rano w bójkę uliczną po słownej sprzeczce, która przerodziła się w fizyczny konflikt i rozprzestrzeniła się na szerszą grupę ludzi i osób postronnych, w tym chłopaków obecnych i ochroniarzy.

Jedna niezidentyfikowana osoba została dźgnięta i ranna podczas incydentu, a podejrzany o dźgnięcie od tego czasu zwrócił się do policji w Pattaya, twierdząc, że działał w samoobronie.

Policja miasta Pattaya została powiadomiona o incydencie o godzinie 2:30 nad ranem (3 grudnia).rd). Oni i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia przy wejściu do gogo w pobliżu końca Walking Street przy Beach Road. Nazwa gogo została wstrzymana przez policję Pattaya do czasu dalszego przeglądu incydentu.

Świadkowie na miejscu zdarzenia, którzy prosili o anonimowość, powiedzieli Pattaya News, że dwie pracownice gogo o imieniu „Pum” i „Fon” kłóciły się i walczyły na ulicy przed gogo po zamknięciu. Pum zadzwoniła do swojego chłopaka, aby pomógł jej rozwiązać ten problem, zanim przybył na miejsce zdarzenia. Dokładny charakter sporu był niejasny, a zaangażowane strony nie omawiały go szczegółowo z prasą ani organami ścigania.

Chłopak Puma pokłócił się następnie z męskimi pracownikami gogo o sytuację, zanim wybuchła fizyczna konfrontacja, w której obie strony oskarżały drugą o rozpoczęcie walki. Kilka osób wpadło na Soi 15 i podobno jedna osoba została pchnięta nożem. Osoba ta, której tożsamość została utajniona przez policję, zgłosiła się później na pomoc medyczną.

Scena została opisana przez obecne organy ścigania jako „chaotyczna”, a opisy inicjatorów i osób odpowiedzialnych różniły się w zależności od świadka. Policja w Pattaya dokonała przeglądu CCTV, aby zidentyfikować agresorów w walce, ale podejrzany o dźgnięcie zgłosił się później tego popołudnia, 3 grudnia.

Szef policji miasta Pattaya, pułkownik Kunlachart Kunlachai, powiedział Pattaya News, że dziś po południu (3 grudniard) mężczyzna zidentyfikowany prasie jako 30-letni pan Warayut i jego niezidentyfikowana dziewczyna zgłosili się na policję miasta Pattaya.

Pan Warayut powiedział policji: „Czekałem, aż moja dziewczyna skończy pracę, żeby zabrać ją do domu w pobliżu gogo. Moja dziewczyna jest koleżanką Puma i Fona, ale nie była podżegaczem do bójki. Próbowała zatrzymać tych, którzy walczyli i złagodzić sytuację, ale moja dziewczyna została zaatakowana przez grupę mężczyzn w chaosie. Próbowałem pomóc jej uciec z chaosu, ale ci ludzie zamiast tego zaatakowali mnie i ścigali”.

„Chwyciłem nóż kuchenny, który ktoś upuścił na pobliską ulicę. Dźgnąłem kogoś przypadkowo, aby się chronić, zanim od nich uciekłem. Zgłosiłem się na policję, bo chcę udowodnić, że to była samoobrona. Nie chcę nikogo skrzywdzić, po prostu próbowałem chronić siebie i moją dziewczynę, a sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych i wzywa osoby zaangażowane w przesłuchania i postawienie zarzutów prawnych. Trwa dalsza analiza CCTV i dyskusja z personelem i kierownictwem gogo w celu ustalenia sekwencji wydarzeń, które doprowadziły do ​​bójki i pchnięcia nożem.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.