Policja w Pattaya znajduje kolejne dwa nielicencjonowane kluby podczas codziennej intensywnej represji

Pattaya -

Policja w Pattaya kontynuowała codzienne patrole w nocnych lokalach w mieście i znalazła dwa nielicencjonowane kluby wczesnym rankiem, 4 grudnia.

Nalot miał miejsce o 3:30 rano z zamiarem ścisłego egzekwowania godzin zamknięcia o 2:XNUMX i godzin sprzedaży alkoholu w nadziei, że dzięki temu turyści poczują się bezpiecznie, powiedział patrol policji.

Dwa kluby, w tym tomboy Fino Pub i Up to You Karaoke & Pub, zostały napadnięte po tym, jak policja odkryła, że ​​imprezowicze nadal bawią się w lokalach. Funkcjonariusze nakazali właścicielom pubów wyłączenie muzyki i okazanie wymaganych prawem licencji na prowadzenie lokalu rozrywkowego.

Według policji w Pattaya oba puby nie okazały licencji, więc policja zabrała kierowników pubów na posterunek policji w Pattaya, aby oskarżyć ich o prowadzenie lokalu rozrywkowego bez licencji i sprzedaż alkoholu po przekroczeniu dozwolonego czasu. Policja dodała, że ​​zaproponuje gubernatorowi Chonburi zamknięcie obu obiektów na co najmniej pięć lat.

Pomimo prawdopodobnie dobrych intencji, codzienny patrol organów ścigania był niezwykle niepopularny wśród zagranicznych turystów na podstawie komentarzy w mediach społecznościowych, które mówiły, że środki były przesadne i szkodziły odbudowującej się turystyce Tajlandii. Niektórym odwiedzającym nie podobały się te środki, ponieważ powodowały, że przegapili mecze mistrzostw świata.


-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.