Rosjanin poszukiwany za morderstwo w swojej ojczyźnie aresztowany w Pattaya

Pattaya, Tajlandia-

Rosjanin poszukiwany za morderstwo w swojej ojczyźnie został aresztowany przez Royal Thai Immigration dzisiaj, 4 grudnia 2022 r., na wniosek rosyjskiej ambasady.

Według generała dywizji policji Panthany Nuchanart, 51-letni Igor Guzhin został aresztowany na plaży Jomtien i zostanie poddany ekstradycji do Samary w Rosji.

Pan Guzhin ma nakaz aresztowania z 11 października 2019 r. za domniemane morderstwo na zlecenie. Guzhin legalnie mieszkał w Tajlandii od 2 grudnia 2019 r., dodał Panthana.

Pan Guzhin zostanie poddany ekstradycji do Rosji, w którą zaangażowana jest ambasada rosyjska, Królewski Tajski Urząd Imigracyjny oraz Biuro Prokuratora Generalnego.

Pan Guzhin nie rozmawiał z prasą ani nie wydał oświadczenia w sprawie stawianych mu oskarżeń.

Zdjęcie: Royal Thai Immigration

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/