Francuz aresztowany w Bangkoku za rzekome wyłudzenie dwóch milionów bahtów w ramach oszustwa inwestycyjnego

FOTO: Matichon

Krajowy —

Policja w Bangkoku aresztowała 41-letniego obywatela Francji za rzekome wyłudzenie dwóch milionów bahtów w ramach oszukańczej inwestycji w markowy produkt.

Podejrzany, pan Jacouel Clemen, został złapany w hotelu Aspira Ten Ekamai Suites w dzielnicy Khlong Tan Nuea w dystrykcie Wattana dzisiaj, 5 grudnia. Clemen był poszukiwany listem gończym nr 196/2022 wydanym w dniu 2 grudnia 2022 r. za oszustwo.

Podejrzany zaprzyjaźnił się z niezidentyfikowaną ofiarą i rzekomo okłamał ją, że może importować luksusowe markowe produkty, takie jak torebki, perfumy i buty z Francji do Tajlandii na sprzedaż, powiedziała policja w Bangkoku. Po zainwestowaniu z nim dwóch milionów bahtów, bezimienna ofiara nigdy nie otrzymała przedmiotów, podczas gdy podejrzany zniknął.

Podejrzany legalnie wjechał do kraju 24 października 2022 r., a jego wiza miała wygasnąć 7 grudnia 2022 r. Policja w Bangkoku dodała, że ​​podejrzany rzekomo oszukał wiele ofiar tym samym oszustwem inwestycyjnym i żadna z ofiar nigdy nie otrzymała produktów.

Podejrzany został przekazany do sądu miejskiego w południowym Bangkoku w celu wszczęcia postępowania sądowego. Podejrzany nie wniósł zarzutu od czasu prasowego.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.