Turystka z Tajlandii została ranna, gdy jej skuter wodny zderzył się z innym w Pattaya

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Pattaya —

  Tajka odniosła obrażenia, gdy jej skuter wodny zderzył się z innym, gdy wracał na plażę w Pattaya.

Wczoraj, 6 grudnia, o 4 rano, ratownicy Sawanga Boriboon pospieszyli na plażę Jomtien Beach w Banglamung, Chonburi, aby pomóc turystce w wieku około 25-30 lat.

Kobieta, której imienia nie zidentyfikowano, miała wypadek, gdy jej skuter wodny zderzył się z skuterem wodnym innego nienazwanego turysty niedaleko Jomtien Beach. Kobieta miała obrzęk lewego oka i zadrapania wokół ciała. Została przewieziona do pobliskiego szpitala. Jej obrażenia nie zagrażały życiu - powiedział ratownik.

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Naoczny świadek wypadku powiedział lokalnym mediom, że operator skutera wodnego wezwał kobietę i innego kierowcę skutera wodnego, aby jednocześnie udali się z powrotem na plażę. Następnie obaj zderzyli się czołowo, zrzucając kobietę ze skutera wodnego i uderzając ją w głowę. Nie było doniesień o obrażeniach drugiego kierowcy skutera wodnego.

Nie było jasne, dlaczego skutery wodne działały przed wschodem słońca i kiedy było jeszcze ciemno, co zwykle nie ma miejsca. Nie było natychmiastowych ogłoszeń dotyczących dochodzenia w sprawie wypadku przez odpowiednie organy ścigania.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.