Kobieta i jej roczne dziecko poważnie spłonęły, gdy ich dom stanął w płomieniach w Chonburi

Dzielnica Mueang, Chonburi —

Dom w dzielnicy Chonburi Mueang zapalił się i poważnie poparzył kobietę i jej roczną córkę. Nie zgłoszono żadnych ofiar.

Policja i strażacy z Samet odpowiedzieli na zgłoszenie o pożarze w wiosce Privacy Home Village w dystrykcie Samet późno w nocy w niedzielę, 4 grudnia.

Ogień rozprzestrzeniał się z pierwszego piętra dwupiętrowego domu na drugie piętro. W domu mieszkało pięć osób, a dwie z nich, żona i jej roczna córka, doznały poważnych poparzeń. 40-letni mąż kobiety wyskoczył z balkonu na drugim piętrze i przeżył incydent z niewielkimi obrażeniami. Żadna z tożsamości ofiar nie została ujawniona prasie.

Strażakom zajęło około 30 minut opanowanie ognia. Pozostali dwaj członkowie domu również przeżyli incydent z niewielkimi obrażeniami. Wszystkie ofiary zostały przewiezione do najbliższego szpitala w celu leczenia ran.

Przyczynę pożaru badają odpowiednie służby.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Pattayanewseditor@gmail.com

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.