Mężczyzna aresztowany po tym, jak wrócił po zapomniane pigułki metamfetaminy w restauracji Chonburi

ZDJĘCIE: หนังสือพิมพ์รายวัน.สยามประชา

Chon Buri —

  Zapominalski podejrzany o narkotyki został aresztowany po tym, jak podobno wrócił do restauracji w dzielnicy Ban Bueng, aby odebrać tabletki metamfetaminy, o których zapomniał.

Policja Ban Bueng została wezwana przez niezidentyfikowanego właściciela restauracji z kurczakiem i ryżem, aby przyszła i sprawdziła torbę, którą klient zapomniał w restauracji o 1:30 wczoraj, 5 grudnia. Nazwisko właściciela restauracji zostało utajnione przez policję w celu ochrony jego bezpieczeństwa.

Restauracja znajdowała się w dzielnicy Nong Chak w Chonburi. Przybyła ochotnicza policja zbadała torbę i znalazła pięć tabletek metamfetaminy. Właściciel restauracji powiedział, że torba należała do klienta płci męskiej, który przyszedł zjeść w jego restauracji i wyjechał motocyklem, zapominając o torbie na stole. Właściciel nagrał moment otwierania torby jako dowód.

ZDJĘCIE: หนังสือพิมพ์รายวัน.สยามประชา

Podczas pochotnicza policja w cywilu dzwoniła na policję Ban Bueng, podejrzany, Suriya Naphan, przybył do restauracji, złapał torbę i próbował ukradkiem odjechać motocyklem. Jednak Suriya zaalarmował policję i został poproszony o przeszukanie. Widząc to, 28-letni podejrzany stwierdził jedynie, że przyszedł zabrać swoje „ważne” rzeczy, o których zapomniał, a następnie próbował uciec.

Ochotnicza policja wyprzedziła Suriyę i złapała go z torbą ukrywającą pigułki. Podejrzany, pochodzący z Amnat Charoen, został przetransportowany na komisariat policji w Ban Bueng, gdzie podobno przyznał się, że zapomniał torby w restauracji po zażyciu trzech pigułek metamfetaminy. Podejrzany usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.