TAT wita loty Thai AirAsia X łączące Bangkok z Sydney i Melbourne

Komunikat prasowy TAT –

Oczekuje się, że nowe trasy Bangkok-Sydney i Bangkok-Melbourne uruchomione w dniach 1 i 2 grudnia 2022 r. pomogą w rozwoju już ważnego rynku australijskiego w Tajlandii.

Bangkok, 6 grudnia 2022 r. – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) z zadowoleniem przyjmuje uruchomienie nowych bezpośrednich lotów Thai AirAsia X między Bangkokiem a dwoma kluczowymi miastami Australii, Melbourne i Sydney, które zostały uruchomione odpowiednio 1 i 2 grudnia 2022 r. .

Pan Yuthasak Supasorn, gubernator TAT, powiedział: „Dzięki wystartowaniu w tak odpowiednim czasie, aby skorzystać z szczytu sezonu turystycznego w Tajlandii pod koniec roku, te dwa nowe bezpośrednie loty sprawią, że Bangkok i inne miejsca docelowe w Tajlandii będą bardziej dostępne dla australijskich turystów, którzy będą mogli odkryć całą ofertę w ramach kampanii „Odwiedź Tajlandię rok 2022-2023: Niesamowite nowe rozdziały”.

Nowa trasa Bangkok-Sydney jest obsługiwana cztery razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty i jest pierwszym bezpośrednim lotem Thai AirAsia X do największego miasta Australii.

Nowa trasa Bangkok-Melbourne kursuje trzy razy w tygodniu w środy, czwartki i niedziele.

Dzięki dodatkowemu bodźcowi w postaci nowych lotów Thai AirAsia X Sydney i Melbourne, TAT koncentruje się w szczególności na kilku kluczowych segmentach rynku, które mają wzrosnąć z Australii.

Należą do nich rodziny, cyfrowi nomadzi, specjalne zainteresowania, takie jak śluby i miesiące miodowe, zdrowie i dobre samopoczucie oraz turystyka sportowa, a także turyści o zielonych poglądach podczas zielonego sezonu w Tajlandii w czerwcu i lipcu, który jest również australijską zimą.

Na rynku australijskim – podobnie jak na wszystkich rynkach – zostanie położony nacisk na ruch Tajlandii w kierunku bardziej zrównoważonej i odpowiedzialnej turystyki.

Punktem kulminacyjnym będzie drugie wydarzenie „Spotlight Ko Tao” zaplanowane na 7-9 kwietnia 2023 r., podczas którego odbędą się warsztaty i wystawy podkreślające zaangażowanie wyspy w ochronę oraz rewitalizację lądów i mórz.

Od 1 stycznia do 28 listopada 2022 roku Tajlandię odwiedziło 273,067 2023 Australijczyków. TAT ma na celu rozwój tego już ważnego rynku poprzez swoje strategie promocyjne i marketingowe w XNUMX roku.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.