Tajlandzka młoda raperka Milli znalazła się na liście BBC 100 najlepszych kobiet w 2022 roku

Tajlandia-

Wyczekiwana przez BBC coroczna lista 100 najlepszych kobiet została opublikowana i zawiera własny Milli z Tajlandii.

Milli, która niedawno skończyła dwadzieścia lat, od kilku lat zwraca na siebie uwagę w Tajlandii, odkąd po raz pierwszy pojawiła się w reality show The Rapper i odniosła później ogromny sukces.

Milli zyskał jeszcze większą sławę i uznanie w ostatnich latach dzięki otwartemu wyrażaniu obaw dotyczących rządu Tajlandii, a nawet zaangażowaniu w sprawę o zniesławienie z premierem Tajlandii Prayutem Chan-O-Cha po skrytykowaniu polityki Covid-19 podczas ograniczeń związanych z pandemią.

Po tym, jak Milli została pierwszą tajską artystką solową, która pojawiła się na scenie Coachelli na początku tego roku, gdzie jadła mango i kleisty ryż na scenie, ulubieniec Tajlandii, i zyskała szerokie uznanie, nawet premier Prayut zmienił kurs i pochwalił ją za wspieranie Tajlandii.

Dzięki uprzejmości BBC, oto co mieli do powiedzenia na temat Milli poniżej:

Plany na pełną listę 100 najlepszych kobiet BBC kliknij tutaj.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/