AKTUALIZACJA: Pattaya Police przejmuje aktywa chińskiego właściciela nielegalnego Club One Pattaya

Pattaya —

  Według policji w Pattaya 40 aktywów, w tym nielegalna broń i amunicja, będące w posiadaniu chińskiego właściciela Club One Pattaya, ma zostać skonfiskowane.

Nasza poprzednia historia:

Domniemany chiński właściciel Club One, gdzie setki klientów uciekło z inspekcji policyjnej i znaleziono saszetki z narkotykami, został aresztowany za używanie fałszywego tajlandzkiego dowodu tożsamości, aby ukryć swoją prawdziwą narodowość.

Teraz nasza aktualizacja: 

Chiński podejrzany o pseudonimie „Ku Aew” został aresztowany w listopadzie po tym, jak policyjne śledztwo wykazało, że używał tajskiego dokumentu tożsamości innego mężczyzny, aby zakamuflować swoją prawdziwą narodowość, aby prowadzić lokal rozrywkowy w Tajlandii.

Policja w Pattaya uważała, że ​​Ku Aew był prawdziwym właścicielem Club One, w którym w zeszłym miesiącu setki klientów przepchnęło się obok policji kontrolującej, aby uniknąć nielegalnych testów na obecność narkotyków.

4 grudnia policja w Pattaya przeszukała budynek mieszkalny Ku Aew w dzielnicy Naklua w Banglamung w Chonburi na podstawie nakazu przeszukania nr 210/2022 wydanego przez Sąd Prowincji Pattaya.

Policja znalazła kobietę, 35-letnią Suwannę Tham-an, w mieszkaniu. Podejrzewano, że Suwanna jest dziewczyną Ku Aew.

Po dogłębnym przeszukaniu policja w Pattaya skonfiskowała 40 aktywów, takich jak niezarejestrowany pistolet 11 mm, 43 kule 11 mm, tajskie banknoty o wartości 400,000 XNUMX bahtów, chińskie banknoty, cztery paszporty, biały sedan Toyota Estima i wiele innych rzeczy.

Policja w Pattaya oświadczyła, że ​​majątek podejrzanego zostanie zatrzymany jako dowód, a jego dziewczyna zostanie oskarżona o nielegalne posiadanie broni palnej.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.