Niemiecki turysta dziękuje ratownikom z Pattaya za odzyskanie telefonu z rynsztoka

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Pattaya —

Niemiecki turysta był wdzięczny ratownikom z Pattaya po tym, jak odzyskali jego iPhone'a XR, który przypadkowo upuścił do rynsztoka.

Grupa ratowników z Pattaya pomogła Helmutowi Rothowi Grigori odzyskać telefon po tym, jak wypadł mu z ręki i wpadł do rynsztoka przed Soi Seven na Pattaya Second Road we wtorek, 6 grudnia.

68-letni turysta powiedział lokalnym mediom, że nie może otworzyć pokrywy rynny, dlatego około godziny 10:30 poprosił o pomoc przechodzących ratowników. Ratownikom zajęło trochę czasu otwarcie pokrywy, wydobycie czerwonego iPhone'a XR Grigoriego i oddanie mu go. Na szczęście rynna była sucha, a telefon nadal w dobrym stanie.

ZDJĘCIE: บริษัท โสภณ เคเบิ้ล ที.วี.และสื่อสาร พัทยา จำกัด

Grigori podziękował ratownikom za pomoc, mówiąc, że chociaż jego telefon jest stary, zawiera wiele ważnych informacji, takich jak numery jego przyjaciół, rodziny i krewnych. Ratownicy nie prosili o nic w zamian i robili sobie zdjęcia z uśmiechniętą turystką.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.