Wypadek ciężarówki z farbą utrudnia ruch w rejonie Pattaya przez trzy godziny

Banglamung, Chonburi —

  Ciężarówka przewożąca farbę przewróciła się i wylała farbę na drogę w dzielnicy Banglamung, blokując ruch na trzy godziny.

Brutalny wypadek miał miejsce na Ban Thung Sa Kaew Road w dzielnicy Khao Mai Kaew w Chonburi we wtorek, 6 grudnia. Ratownicy Sawanga Boriboon udali się na miejsce zdarzenia około godziny 4:XNUMX, aby znaleźć jedną ciężarówkę leżącą na boku po drugiej stronie ulicy.

Przewrócona ciężarówka wylała na jezdnię dziesiątki wiader z farbą i przez trzy godziny utworzyła kilometrowy korek. Kierowca ciężarówki, 38-letni Apirak Liangwong, był pokryty jasną farbą i odniósł niewielkie obrażenia. Inny kierowca ciężarówki, Wichit Chantaeng, również został znaleziony na miejscu bez obrażeń.

Apirak powiedział ratownikom, że przewoził farbę z Bang Saen do strefy przemysłowej Amata City w prowincji Rayong. Następnie stracił kontrolę nad swoją ciężarówką i przewrócił się, próbując ominąć ciężarówkę Wichita, która wyłaniała się z bocznej ulicy.

Później widziano zarówno kierowców ciężarówek, jak i ratowników zmywających farbę z drogi.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.