AKTUALIZACJA: Nagroda za złodzieja w sklepie ze złotem w Pattaya wzrasta do 100,000 XNUMX bahtów

Pattaya —

  Policja w Pattaya zwiększyła nagrodę za złodzieja ze sklepu ze złotem, który wciąż ucieka, do 100,000 50,000 bahtów z XNUMX XNUMX.

Nasza poprzednia historia:

Złodziej uzbrojony w broń obrabował sklep ze złotem w Pattaya i przed ucieczką zgarnął złotą biżuterię o wartości około miliona bahtów.

Teraz nasza aktualizacja:

Według policji w Pattaya podejrzany zmiótł dużą liczbę złotych naszyjników o łącznej wartości miliona bahtów ze sklepu ze złotem Aurora 9 listopada o godzinie 8:XNUMX.

Podejrzanego nadal nie można zidentyfikować w chwili publikacji, ale ma ciemną skórę, ma około 170 cm wzrostu i jeździ czarnym motocyklem Honda Wave 125i bez lusterek bocznych i tablicy rejestracyjnej.

Ponieważ złodziej nadal ucieka, policja podwoiła nagrodę za niego z 50,000 100,000 bahtów do XNUMX XNUMX za każdą osobę, która może udzielić przydatnych informacji prowadzących do aresztowania podejrzanego.

Każdy, kto może pomóc, jest zachęcany do kontaktu z komendantem policji w Pattaya, Polem. Pułkownik Kunlachart Kunlachai pod numerem 090-9093248.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.