Chińczyk aresztowany w Rayong za 401 dni nadmiernego pobytu

Rayong –

  Chińczyk został aresztowany w Rayong przez 401 dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych.

Przedstawiciele biura imigracyjnego Rayong powiedzieli Pattaya News, że w tym tygodniu aresztowali pana Cao, 43-letniego obywatela Chin, w chińskiej restauracji w Pluak Daeng. Pan Cao powiedział funkcjonariuszom, że wcześniej pracował w restauracji, ale tym razem przyszedł coś zjeść.

Według urzędników imigracyjnych ma teraz 401 dni przekroczenia terminu ważności wizy. Został zabrany na komisariat policji w Pluak Daeng, gdzie usłyszał zarzuty przekroczenia dozwolonego pobytu i czeka na deportację.

Tymczasem 56-letni Kuwejtczyk został aresztowany na wyspie Phangan w Surat Thani za 16 dni przekroczenia legalnych warunków wizowych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.