Szwed aresztowany w Hua Hin za oszustwa księgowe na 35 milionów bahtów ze swojego kraju

ZDJĘCIE: Siamrath

Hua Hin –

  Poszukiwany Szwed został aresztowany w Hua Hin za 35 milionów bahtów za oszustwa księgowe w swoim kraju.

Funkcjonariusze imigracyjni Hua Hin powiedzieli Pattaya News, że zostali poinformowani przez szwedzką ambasadę w celu poszukiwania 52-letniego Szweda, który jest poszukiwany za oszustwa księgowe w firmie w Szwecji. W latach 2017-2019 pieniądze wygenerowane z oszustwa wyniosły około 35,000,000 XNUMX XNUMX milionów bahtów.

Funkcjonariusze imigracyjni Hua Hin odkryli w tym tygodniu, że Szwed był ukryty w wynajmowanym domu w Hua Hin, Prachuap Khiri Khan. Powiedział policji, że jest osobą, która była na liście gończej, ale nie wyjaśnił, w jaki sposób się modlił. Jest w trakcie ekstradycji do Szwecji w celu postawienia mu zarzutów prawnych.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.