66-letni motocyklista stracił palec po uderzeniu w tył sedana w Pattaya

Pattaya —

  66-letniemu mężczyźnie amputowano jeden palec, kiedy uderzył w tył sedana w czwartek, 8 grudnia.

Ofiara, Sun Phoprasarn, była wspomagana przez ratowników Sawanga Boriboon o 7:30 rano. Ratownicy znaleźli go obok jego czarno-niebieskiego motocykla Yamaha Nouvo na Chaiyaphonwithi Road w dzielnicy Khao Mai Kaew w Pattaya, dystrykcie Banglamung, Chonburi.

Według ratowników mały palec Sun na jego lewej ręce został odcięty. Został przewieziony do miejscowego szpitala w celu udzielenia pomocy medycznej w nagłych wypadkach.

Inna osoba, Chanathip Phochu, 37-letni kierowca sedana, czekała na miejscu zdarzenia, aby złożyć zeznanie. Twierdził, że jechał normalnie, gdy ofiara uderzyła w niego z nieznanych powodów. Chanathip upierał się, że nie zrobił nic złego, ale policja w Pattaya powiedziała, że ​​przesłucha ranną ofiarę, aby była sprawiedliwa dla obu stron.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.