Bar i restauracja GRILL'SE gotowa do odwiedzenia w sercu Pattaya

Pattaya —

Bar i restauracja GRILL'SE właśnie otworzyła nową restaurację z grillem z wysoką przystępnością cenową i pysznym jedzeniem w sercu Pattaya.

Jeśli kochasz grillowanie, spróbuj odwiedzić nowe miejsce GRILL'SE znajdujące się w Soi Chaloem Phrakiat 29 na Pattaya Third Road w południowej części Pattaya. Restauracja jest w formie bufetu, serwuje wszelkiego rodzaju mięsa i zupy, z ceną wywoławczą tylko 199 bahtów.

GRILL'SE wprowadza również specjalną promocję z okazji swojej nowej restauracji. Jeśli przyjedziesz w czwartek, piątek i sobotę i zamówisz zestaw za 259 bahtów, dwie lodowate butelki piwa otrzymasz za darmo od 9:11 do XNUMX:XNUMX.

Lokal czynny od godziny 7:086. Zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich znajomych pod numerem 998-3923-XNUMX lub GRILL'SE.

Spójrzmy na kilka zdjęć…

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.