Jeden rabuś ze sklepu ze złotem poważnie ranny, jeden aresztowany, dwóch ucieka po tym, jak właściciel sklepu bierze prawo w swoje ręce w Tak

Tak –

  Jeden złodziej ze sklepu ze złotem odniósł poważne obrażenia, jeden został aresztowany, a dwóch innych uciekło po tym, jak właściciel otworzył do nich ogień ze strzelby.

Nagranie z monitoringu sklepu ze złotem w pobliżu szkoły w dzielnicy Mueang Tak pokazuje czterech podejrzanych zatrzymanych przed sklepem ze złotem. Jeden z nich wybił szklane drzwi sklepu, zanim pozostali weszli do sklepu.

Podczas gdy jeden z rabusiów przecinał bariery sklepu ze złotem, aby uzyskać dostęp do kasy, właściciel sklepu otworzył do nich ogień ze strzelby, powodując, że wszyscy uciekli w przerażeniu, a jeden nawet poślizgnął się na szkle po drodze na zewnątrz.

Jeden z nich odniósł poważne obrażenia, drugi został aresztowany. Dwóm z nich udało się uciec z miejsca zdarzenia. Policja powiedziała, że ​​większość podejrzanych to nastolatki i ścigają dwóch podejrzanych, którzy uciekli od czasu publikacji.

Możesz obejrzeć nagranie z incydentu TUTAJ, ale ostrzegam, że wideo może przeszkadzać wrażliwym widzom. Dyskrecja Widza jest zalecana.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.