Pattaya Cricket Club powraca zwycięsko z Chiang Mai 6 w 2022 r. – dzień 1

Parafrazując słynny film o rekinach: „Będziemy potrzebować większej szafki na trofea”. Rok 2022 był dobry dla PCC, która wygrała dywizję BCL A, a Chiang Mai 8 – nagrodę Po raz trzeci turniej na plaży Koh Chang, a teraz Chiang Mai 3. Miejmy nadzieję, że sezon 6/2022 będzie kontynuowany tak samo daremnie 

Impreza Chiang Mai 2022 6 odbyła się 4th i 5th Grudzień Było 10 drużyn podzielonych na dwie dywizje: The Players (PCC, Lanna, Alibaba, Lamphun i The Chiang Mai All Stars) oraz The Gentlemen (Floggers & Robbers, Shrewsbury School, Koh Chiang, Black Swans i CMCSA). Â Wszyscy gracze rzuciliby jednego, z wyjątkiem bramkarza. Batman, który zdobył 31 punktów, nie wycofywałby się, nie wycofując się. Obowiązują zasady „ostatniego gracza”. Wides i Brak piłek liczyłyby się jako 3 runy i nie byłyby rzucane ponownie. 4 punkty będzie przyznawane za zwycięstwo, a za furtki i biegi przyznawane będą dodatkowe punkty. Każda drużyna rozegra 4 mecze dywizjonowe, a 2 najlepsze drużyny z każdej dywizji zagrają w finale. Wynik nominalny wynosił 60-65 runów 

Ten raport obejmie pierwszy dzień drogi PCC do chwały z trzema meczami w grupie, natomiast inny raport obejmie dzień drugi, który składał się z pozostałego meczu w grupie, finału i prezentacji. 

Pierwszy mecz PCC rozegrał przeciwko Lannie, który na co dzień grał w dywizji The Gentleman, ale wynik wzmocniła obecność Bobby’ego Rainy, który również grał w Koh Chiang, drużynie, którą trenował z wielkimi sukcesami. Jeden człowiek nie tworzy drużyny, ale z pewnością może pomóc. Przypomniała mi się nowa piosenka w stylu „Śpiewasz tylko wtedy, gdy wygrywasz” i „Wygrywasz tylko wtedy, gdy Bobby” gra” i okazało się to prawie prawdą. Po ciężkiej nocy drużyna PCC nie wróciła do gry z głową i po przegranej losowaniu musiała odbijać jako pierwsza, gdy Bobby otwierał kręgielnię. Zarówno Wez, jak i Luke zaczęli dobrze, zdobywając 13 punktów od Bobby’ego i 14 od Hugh, dopóki John Scales nie zdobył 3 punktówrd koniec. Wez podniósł Johna do Long na granicy, gdzie Bobby go połknął i poszliśmy za 16. 27 za 1 i 36 za 1 na koniec 3rd Luke przejął kontrolę nad biegiem, podczas gdy Jainish cofał się, aż Luke wycofał się w 31. miejscu, mając tylko 2 piłki przed końcem. Simon Wetherell przejął kilka ostatnich piłek i wynik zakończył się wynikiem 58 na 1.

Lanna wysłała Neville'a i Bobby'ego, aby zagrali przeciwko Luke'owi Stokesowi, co było nietypowym wyborem, ponieważ Luke grał głównie na pół etatu w rotacji nogami. 17 przegrywów i stracona szansa na wpadnięcie. Andy rzucił dobrze, ale passy 2 i słabe wsparcie pozwoliły na 14 przebić. Wez trafił 11 po swoim overze, a po 42 overach wynik osiągnął 0 do 3. Simon W rzucił 4th skończył i nie mógł wytrzymać gwałtownego ataku Bobby'ego. 10 z overu i 6 potrzebnych z 6 piłek. Jainish rzucił ostatni over i osiągnął 59 po 4 byes z 3 piłkami do stracenia. Lanna wygrała 6 bramkami.

Nie takiego początku oczekiwała PCC i trzeba było poprawić sytuację w popołudniowym meczu z Alibabą. PCC wygrało losowanie i zdecydowało się rzucić kręgle jako pierwsze. Tym razem Wez otworzył kręgle przeciwko Imranowi i Molinowi. Dość słabe podanie Weza dało Imranowi 17 runów. Pierwszą piłką Jainisha do Molina był haniebny podskok w bok nogą, który został złapany przez Simona Philbrooka, a Molin zdobył Złotą Kaczkę. Dan przyjął załamanie i otrzymał pierwszą piłkę. 8 przewagi. Andy przejął następne podejście i pomimo uporządkowanego przejścia zaledwie 6 runów, zrzucił narciarza z własnej kręgli, a boisko PCC wyglądało zdecydowanie niepewnie. 31 za 1 po 3 overach. Simon W rzucił dobrze, trafiając tylko 8, ale Luke dostał 17 z ostatniego. Alibaba zakończył grę z wynikiem 57 na 1, Imran na 29, a Dan na 15 bez odpadnięcia.

W odpowiedzi PCC wysłało Weza i Luke’a, aby zmierzyli się z rotacją Imrana. 14 po pierwszym strzale. Dan rzucił następny i wprawił Weza w pochopny trud, który Molin rzucił na długą metę. Wez zrobił to samo ponownie, ale do głębokiej środkowej furtki, gdzie Terry dobrze złapał, a Wez trafił za 10. Terry rzucił 3rd się skończył i przyszła kolej Luke'a, aby mieć trochę szczęścia, gdy w połowie meczu został upuszczony przez Imrana. Mimo to Luke dobrze uderzał i po 41 overach wynik wyniósł 1 na 3. Jainish wziął zakład i pojechał do miasta na kręgle Molina i miał trochę szczęścia – został upuszczony przez Imrana i otrzymał 6, ponieważ łapacz stał na linie ograniczającej, gdy złapał piłkę. 61 osiągnęli: koniec 4th minucie, a obaj odbijający nie spadli po 26 i 19, a Jainish 19 po zaledwie 5 piłkach. Ważne zwycięstwo i jeszcze ważniejszy dodatkowy punkt, ale nie był to szczególnie dobry występ. 

Ostatni mecz PCC pierwszego dnia odbył się przeciwko drużynie Chiang Mai All-Stars, która była o wiele lepsza od poprzedniego przeciwnika, dlatego też PCC musiało poprawić swoją grę na boisku i sprawić, by wszystkie maszyny odbijające strzelały do ​​wszystkich zawodników. cylindrów w tym samym meczu lub miejsce w finale wyglądałoby niepewnie. Wez ponownie przegrał losowanie i został poproszony o odbijanie. Jak zwykle para otworzyła dla PCC przeciwko Naveedowi, który zdobył przyzwoite 1. Insha miał mniej szczęścia i obaj odbijający pobili go za 9 punkty. Ismail powstrzymał serię 23 przełożeniami, ale po 10 overach wynik wyniósł 42. Wez trafił pierwszą piłkę Burhana za 3 i wycofał się po 6, a Jainish wszedł do gry i kontynuował atak. 35 na 61 po 0 overach. Końcowe zwycięstwo Tanveera przyniosło kolejne 4 runów, przy czym Luke nie odpadł (14), a Jainish 21. 12 na 75, co stanowi jak dotąd najwyższy wynik turnieju.

Zespół All Stars wysłał Naveeda i Ismaila, aby otworzyli ich konto. Wez otworzył kręgielnię i był bardzo czysty, dopóki ostatnie 2 piłki nie zakończyły się wynikiem 10, 15. Następny był Jainish, który przebił zaledwie 10. Naveed wykonywał większość runów i dostał 2 szóstki off Andy'ego, co zmusiło go do wycofania się na 6., a nie na zewnątrz. 32 z 46 overów i All Stars mieli niewielką przewagę, ale ich uderzenia straciły impet, gdy Simon W zdobył 3 bramki po swoim strzale. Pierwszy genialny chwyt Weza na ucieczka mająca na celu zwolnienie Ismaila i kolejna, również została złapana przez Weza, gdy Burhan uderzył w Long-ona. 2 na 57 po 2 overach. Luke rzucił bardzo przyzwoite 4 w ostatniej rundzie, a PCC wygrało 10 runami. To był znacznie lepszy wynik i pokazał, że PCC potrafi odbijać, rzucać i grać w polu. To pozostawiło PCC w 8nd miejsce w tabeli, a ich finałowy mecz bilardowy byłby ostatnim, więc byłoby wiadomo, co mają do zrobienia z Lamphunem.

Śledźcie część 2, która pojawi się wkrótce.

Przez:   Clive'a Rogersona

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/