Pattaya Cricket Club powraca zwycięsko z Chiang Mai 6 2022 – dzień 1

   Parafrazując słynny film o rekinach: „Będziemy potrzebować większej szafki na trofea”. 2022 był dobrym rokiem dla PCC, wygrywając po raz trzeci dywizję BCL A, The Chiang Mai 8's, The Koh Chang Beach Tournament, a teraz Chiang Mai 3's. Miejmy nadzieję, że sezon 6/2022 będzie trwał nadal na tym samym poziomie.  

   2022 Chiang Mai 6 odbyły się 4th i 5th Grudzień Było 10 drużyn podzielonych na dwie dywizje, The Players (PCC, Lanna, Alibaba, Lamphun i The Chiang Mai All Stars) oraz The Gentlemen (Floggers & Robbers, Shrewsbury School, Koh Chiang, Black Swans i CMCSA). Wszyscy gracze przerzuciliby jednego, z wyjątkiem bramkarza. Batmani, którzy zdobyli 31 punktów, nie przeszliby na emeryturę. Obowiązują zasady ostatniego człowieka. Wides i No Balls liczyłyby się jako 3 runy i nie byłyby ponownie rzucane. Za zwycięstwo przyznawane były 4 punkty, a za bramki i biegi były punkty bonusowe. Każda drużyna rozegrałaby 4 mecze w dywizji, a 2 najlepsze drużyny z każdej dywizji rozegrałyby swój finał. Wynik par wynosił 60-65 runów.  

   Ten raport obejmie dzień 1 drogi PCC do chwały z 3 meczami grupowymi, a inny raport będzie obejmował dzień 2, który składał się z pozostałego meczu grupowego, finału i prezentacji. 

   Pierwszy mecz PCC odbył się z Lanną, która zwykle grała w dywizji The Gentleman, ale zostali wzmocnieni obecnością Bobby'ego Rainy, który również grał w Koh Chiang, drużynie, którą trenował z dużym powodzeniem. Jeden człowiek nie tworzy zespołu, ale na pewno może pomóc. Przypomniało mi to nową piosenkę na melodię „Śpiewasz tylko wtedy, gdy wygrywasz” i „Wygrywasz tylko wtedy, gdy gra Bobby” i okazało się to prawie prawdą. Po ciężkim wieczorze PCC nie pojawił się z głową w grze, a po przegranym rzucie musiał najpierw uderzyć, gdy Bobby otworzył kręgle. Zarówno Wez, jak i Luke zaczęli dobrze z 13 od Bobby'ego i 14 od Hugh, dopóki John Scales nie zajął 3rd koniec. Wez podniósł Johna do Long na granicy, gdzie Bobby go połknął i poszliśmy za 16. 27 za 1 i 36 za 1 na koniec 3rd koniec. Luke przejął kontrolę nad pościgiem, podczas gdy Jainish cofał się, aż Luke wycofał się na 31, mając tylko 2 piłki do końca. Simon Wetherell wziął kilka ostatnich piłek, a wynik zakończył się wynikiem 58 na 1.

   Lanna wysłała Neville'a i Bobby'ego, aby otworzyli przeciwko Luke'owi Stokesowi, co było niezwykłym wyborem, ponieważ Luke grał w kręgle nogami w niepełnym wymiarze godzin. 17 z overu i stracona szansa na stumping. Andy rzucił dobrze, ale słabe 2 i kiepskie wsparcie pozwoliły na 14 z overa. Wez został trafiony za 11 z overa, a wynik osiągnął 42 za 0 po 3 overach. Simon W rzucił 4th koniec i nie mógł wytrzymać ostrej jazdy Bobby'ego. 10 z overu i 6 potrzebnych z 6 piłek. Jainish rzucił ostatnią piłkę i osiągnął 59 po 4 bye z 3 piłkami do stracenia. Lanna wygrał 6 bramek.

   To nie był początek, którego PCC oczekiwało i po południu sytuacja wymagała poprawy w stosunku do Alibaby. PCC wygrał losowanie i zdecydował się zagrać pierwszy. Tym razem Wez otworzył kręgle przeciwko Imranowi i Molinowi. Dość biedny mieszkaniec Weza oddał Imranowi 17 biegów. Pierwszą piłką Jainish do Molina był haniebny długi skok z nogi, który został złapany przez Simona Philbrooka, a Molin poszedł po Złotą Kaczkę. Dan wziął zagięcie i został upuszczony jako pierwsza piłka. 8 z góry. Andy przejął następną rundę i pomimo uporządkowanego rozegrania zaledwie 6 przejazdów, zrzucił narciarza z własnej kręgli, a boisko PCC wyglądało zdecydowanie na linę. 31 za 1 po 3 międzylądowaniach. Simon W rzucił dobry over za jedyne 8, ale Luke został trafiony za 17 z ostatniego. Alibaba skończył na 57 za 1 z Imranem na 29 i Danem na 15, nie odpadł.

   PCC odpowiedział, wysyłając Weza i Luke'a, aby stawić czoła obracającemu się nogą Imrana. 14 od pierwszego. Dan rzucił następny i skłonił Weza do pochopnego uderzenia, które Molin rzucił na odległej granicy. Wez zrobił to samo ponownie, ale do głębokiej środkowej furtki, gdzie Terry dobrze złapał, a Wez poszedł na 10. Terry rzucił 3rd koniec i to była kolej Luke'a, by mieć trochę szczęścia, kiedy został upuszczony przez Imrana w połowie. Mimo to Luke dobrze uderzał i po 41 międzylądowaniach wynik wynosił 1 za 3. Jainish wziął zagięcie i udał się do miasta na kręgle Molina i miał trochę szczęścia - został upuszczony przez Imrana i otrzymał 6, gdy łapacz stanął na linie ograniczającej, kiedy złapał piłkę. 61 został osiągnięty pod koniec 4th koniec i obaj odbijający nie wyszli na 26 i 19, a 19 Jainish pochodziło z zaledwie 5 piłek. Ważna wygrana i jeszcze ważniejszy punkt bonusowy, ale niezbyt dobry występ. 

   Ostatni mecz PCC dnia 1. był przeciwko All-Stars z Chiang Mai, którzy byli o krok od poprzedniego przeciwnika, więc PCC musiało poprawić swoją grę na boisku i sprawić, by wszystkie maszyny odbijające strzelały na wszystkich cylindrach w tym samym meczu lub miejsce w finale wyglądałoby niepewnie. Wez ponownie przegrał rzut i został poproszony o uderzenie. Zwykła para otworzyła się na PCC przeciwko Naveedowi, który trafił na godną szacunku 9. Insha miał mniej szczęścia i został uderzony przez obu odbijających o 23. Ismail przerwał bieg z 10 rzutami z overa, ale wynik wyniósł 42 z 3 overów. Wez uderzył pierwszą piłkę Burhana za 6 i wycofał się przy 35 bez autu, podczas gdy Jainish wszedł i kontynuował atak. 61 za 0 po 4 overach. Finał z Tanveer przyniósł kolejne 14 runów, w których Luke nie odpadł na 21, a Jainish na 12. 75 za 0 i jak dotąd najwyższy wynik w turnieju.

   All Stars wysłali Naveeda i Ismaila, aby otworzyli swoje konto. Wez otworzył kręgle i był bardzo schludny, dopóki ostatnie 2 piłki nie wypadły na 10. 15 z góry. Jainish był następny i tylko 10 od końca. Naveed wykonywał większość run-makingu i zdobył 2 6 od Andy'ego, co zmusiło go do wycofania się na 32, a nie na zewnątrz. 46 z 3 overów i All Stars byli nieco z przodu, ale ich mrugnięcie zabrakło pary, gdy Simon W wziął 2 bramki w swoim overie. Pierwsze genialne złapanie Weza w biegu, by zwolnić Ismaila, a następne również zostało złapane przez Weza, kiedy Burhan trafił na Long-on. 57 za 2 po 4 międzylądowaniach. Luke rzucił bardzo przyzwoite 10 punktów w ostatniej rundzie, a PCC wygrało 8 runami. Był to znacznie lepszy wynik i pokazał, że PCC potrafi uderzać, rzucać i grać w polu. To pozostawiło PCC na 2nd miejsce w tabeli, a ich finałowy mecz bilardowy byłby ostatnim, więc byłoby wiadomo, co mają do zrobienia z Lamphunem.

Śledźcie część 2, która pojawi się wkrótce.

Przez:  Clive'a Rogersona

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/