Uzbrojeni motocykliści walczą w dzielnicy mieszkalnej Pattaya, strasząc mieszkańców

Pattaya –

Grupa uzbrojonych motocyklistów w rejonie Pattaya widziana podczas bójki na wirusowym materiale CCTV przestraszyła lokalnych mieszkańców.

Ochroniarz, którego nazwisko zostało utajnione na jego prośbę, który pracuje na osiedlu mieszkaniowym w pobliżu kondominium w Soi Khao Noi w Nongprue, powiedział Pattaya News, że wczoraj (9 grudniath) około godziny 6:30 w okolicy Khao Noi na motocyklach brało udział ponad 10 nastolatków. Mieli ze sobą noże i duże drewniane kije, zanim odpalili petardy i rzucili w siebie maleńkimi, tak zwanymi bombami „ping-pongowymi”.

Według strażnika zdarzyło się to wiele razy w ostatnim czasie. Strażnik dodał, że ostatnio doszło do kilku walk z bronią palną, które uszkodziły również nieruchomości mieszkalne na Soi Khao Noi.

Policja Nongprue poinformowała Pattaya News, że prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu. Jednak ci konkretni motocykliści i nastolatki uciekli, gdy na miejsce wezwano policję.

Nongprue Police powiedziała The Pattaya News, że nadal patroluje obszar Khao Noi i przegląda wirusowe nagrania CCTV, aby ustalić, czy można zidentyfikować któregokolwiek z podejrzanych. Wezwali również opinię publiczną do natychmiastowego zgłaszania policji wszelkich podejrzanych zachowań lub konfliktów.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.