Trzech indyjskich turystów aresztowanych za kradzież szortów i bransoletki w Krabi

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

Trzy turystki z Indii zostały aresztowane na lotnisku po kradzieży szortów i bransoletki ze sklepów w Ao Nang.

Zastępca szefa policji w Ao Nang, podpułkownik Somphon Thiparpakun, powiedział Phuket Express, że pracownicy sklepu odzieżowego w Ao Nang w dystrykcie Mueang Krabi złożyli w zeszłym tygodniu raport policji w Ao Nang z nagraniem z monitoringu.

Nagranie z monitoringu pokazuje, że trzy zagraniczne turystki weszły do ​​sklepu, zanim zabrały parę dżinsowych szortów. Później doniesiono, że ta sama grupa turystów ukradła również bransoletkę z pobliskiego sklepu z akcesoriami.

Policja w Ao Nang kontynuowała śledztwo i ostatecznie aresztowała trzy indyjskie turystki w wieku 23 lat i dwie z nich w wieku 25 lat na międzynarodowym lotnisku Suvarnabhumi w tym tygodniu, gdy miały wrócić do Indii.

Trzy kobiety, których nazwisko nie zostało zidentyfikowane przez policję w Ao Nang, przyznały się, że były kobietami widzianymi w CCTV, ale twierdziły, że nie chciały ukraść przedmiotów, ale myślały, że są to bezpłatne pamiątki rozdawane przez sklepy i oferowane za darmo . Policja w Ao Nang miała wątpliwości co do tego twierdzenia i wszystkie trzy kobiety zostały aresztowane i zatrzymane pod zarzutem nocnej kradzieży.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się w naszej siostrzanej witrynie internetowej The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.